RAK, DŹWINIEL I HORDYJ Z POPARCIEM DLA HAŁACZKIEWICZA

  • 09.10.2019, 18:06 (aktualizacja 09.10.2019, 18:31)
  • Telewizja Sudecka
RAK, DŹWINIEL I HORDYJ Z POPARCIEM DLA HAŁACZKIEWICZA
Kampania wyborcza do parlamentu już na finiszu. Wybory w najbliższą niedzielę 13 października. Kandydaci zabiegają o co raz większe poparcie. Patryk Halaczkiewicz bezpartyjny kandydat do senatu zdobył zaufanie między innymi byłego burmistrza Bielawy Zbigniewa Raka, Ryszarda Dźwiniela, czy obecnego burmistrza Andrzeja Hordyja.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Autorka
Autorka 11.10.2019, 09:12
Pan Hałaczkiewicz na banerze ładnym nigdy nie był nawet radnym....Zagadka, po co wystawiono go do wyborów ???
Bolek
Bolek 10.10.2019, 19:52
Czy sld łamie porozumienia, nie wystawia swoich mlodych kandydatów, bo wcześniej skutecznie się ich pozbylo, ma jeszcze racje istnienia , jaka wiarygodność lokalnych struktur
Wyborczyni
Wyborczyni 10.10.2019, 21:36
Żadna to wiarygodność a sam kandydat jakie ma osiągnięcia w samorządzie?
Pogląd
Pogląd 10.10.2019, 18:09
Zagłosuję do sejmu na Lewicę,ale nie na SLD. Do Senatu nie wystawili nikogo w naszym okręgu. Rekomendowanie przez SLD Pana Hałaczkiewicza nie przekonuje mnie ,ani do SLD ,ani do Hałaczkiewicza ,który kojarzy mi się głównie z Kukizem wprowadzającym do sejmu narodowców. Senat musi się obejść bez mojego głosu,a ja będę spokojnie spać.
Wyborca
Wyborca 10.10.2019, 19:33
Ogólnopolskie struktury Koalicji Obywatelskiej (sojusz utworzony przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną, Inicjatywę Polską oraz Partię Zieloni) Lewicy (lewicowy blok wyborczy tworzą SLD, Wiosna i partia Razem) oraz PSL popierają wspólnego kandydata do Senatu. W naszym okręgu jest to Pan Stanisław Jurcewicz. Zatem popieranie przez lokalne SLD kandydata z formacji Bezpartyjni i Samorządowcy obnaża brak przyzwoitości bo jak ufać ludziom, którzy nie dotrzymują danego słowa. Jest to klasyczna antyreklama zarówno dla kandydata jak i popierających.
Autorka
Autorka 10.10.2019, 19:25
Poparcie dla narodowca to kompromitacja SLD !
Bielawianin
Bielawianin 10.10.2019, 07:52
Głosując na Pana Hałaczkiewicza popierasz w istocie PiS. Czy Bielawianie nabiorą się na przebierankę narodowca w SLD-owca?
Czy wyborcy SLD akceptują PiS-owski zamordyzm i dyktaturę?
Jestem pewien, że w przypadku wyboru, natychmiast przyklei się do PiS-u. Tak stało się w sejmiku z "bezpartyjnymi". Polityczne "talenty" tego Pana wynikają głownie z tego, że ukończył politologię. I nic więcej....
K.
K. 10.10.2019, 07:01
pan Skowroński też wyrażał swoje negatywne opinie, zbierał podpisy na PO, a teraz jak chorągiewka na wietrze oj, SLD żle się dzieje
Kamil
Kamil 10.10.2019, 06:54
SLD - panie Wiśniowski pamiętamy jakimi epitetami obdarzał pan kandydata na senatora, co za przewrotność, jak panu nie wstyd!
k
k 09.10.2019, 22:10
Nie chce mi się nawet pisać dlaczego ten spektakl jest żałosny
k
k 09.10.2019, 22:10
Nie chce mi się nawet pisać dlaczego ten spektakl jest żałosny
Celebryta
Celebryta 09.10.2019, 21:09
Gość mieszka i pracuje we Wrocławiu ale ma wielkie ambicje na bycie kimś, niestety dla niego, we Wrocławiu nie ma szans na jakąkolwiek karierę ze swoim wykształceniem politologa (licencjat?) więc przyczepił się do Bielawy i sieje ferment
Zylrta
Zylrta 09.10.2019, 20:47
Facet ponad 10 lat nie mieszka i nie pracuje w Bielawie i jak ma byc wiarygodnybdla nas mieszkańców Bielawy.
?
? 09.10.2019, 18:43
Łyżwę nie było stać, aby dołączyć?
Ubawiony
Ubawiony 09.10.2019, 20:11
A kim jest ten Hałaczkiewicz żeby Pan Łyżwa miał go popierać? Wymienieni w artykule ludzie poparliby każdego byleby się zemścić za sromotną porażkę 4 lata temu a tatuś za synka :)
Panna nikt.
Panna nikt. 10.10.2019, 18:10
Nikim,tak jak Łyżwa
Ciekawy
Ciekawy 10.10.2019, 19:34
A kim jest Hordyj albo Dźwiniel?
Hehehe
Hehehe 09.10.2019, 19:37
Teraz zbiera na adwokata, więc go nie stać :)

Pozostałe