ROZMOWA Z PATRYKIEM HAŁACZKIEWICZEM

  • 04.10.2019, 17:37
  • Telewizja Sudecka
ROZMOWA Z PATRYKIEM HAŁACZKIEWICZEM
Kolejnym gościem w naszym studio był Patryk Hałaczkiewicz, kandydat do senatu. Podczas rozmowy poruszanymi tematami były między innymi zbliżające się wybory parlamentarne, drogi oraz kolej.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bielawianin
Bielawianin 07.10.2019, 13:58
Panie Hałaczkiewicz, Pana kandydatura nie jest ŻADNĄ alternatywą. W przypadku Pana wyboru na senatora, natychmiast "przyklei" się Pan do PiSu, co przez Pana ugrupowanie już zostało dokonane w sejmiku wojewódzkim. Ponadto, nie powiedział Pan NIC co przekonałoby mnie do zagłosowania na Pana. Powiedział Pan za to dużo, aby mnie do tego zniechęcić. UWAGA! Na obwodnicy Dzierżoniowa będziemy mieli rogatki! Czy wymieni Pan jakieś nowo budowane obwodnice w Polsce, na których są rogatki? Przy dużym ruchu samochodów będą się tu tworzyły ogromne zatory. Ponadto jest Pan zatrudniony w Kolejach Dolnośląskich, tak więc uruchamiając kolejne nierentowne linie, działa Pan na rzecz swojego pracodawcy , a nie regionu. Nie ma Pan żadnego doświadczenia samorządowego, a Pana jedyne dokonania w polityce to noszenie teczki za Kukizem. Tyle w temacie.
Wyborca
Wyborca 08.10.2019, 09:49
Brawo Bielawianinie!!! Trafione 10/10

Pozostałe