„WYROLUJ RAKA” – NA SPORTOWO UCZCIJMY EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z RAKIEM PIERSI

  • 01.10.2019, 14:32 (aktualizacja 01.10.2019, 14:34)
  • Telewizja Sudecka
„WYROLUJ RAKA” – NA SPORTOWO UCZCIJMY EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z RAKIEM…
Na całym świecie październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Przy wczesnym wykryciu choroby jest duża szansa na całkowite wyleczenie. Wykryty w zaawansowanym stadium rak piersi może być jednak nieuleczalny. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i edukowanie już od najmłodszych lat.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie przyłącza się do różowego miesiąca i organizuje happening pod hasłem „Wyroluj Raka”, do którego zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu. 15 października włóżmy rolki, wrotki lub wsiądźmy na rowery i uczcijmy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

Startujemy o godzinie 19.00 z parkingu przy Jeziorze Bielawskim (ul. Wysoka 1). Jedziemy oświetloną kolumną ulicami Bielawy i Dzierżoniowa aż do Sowiogórskiego Centrum Komunikacyjnego w Dzierżoniowie. O bezpieczeństwo grupy zadba Powiatowa Komenda Policji w Dzierżoniowie oraz bielawska i dzierżoniowska Straż Miejska. Różowe stroje mile widziane.

Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli masz rolki lub wrotki, albo chcesz się przyłączyć jadąc na rowerze, weź udział w naszej inicjatywie. Trasa jest bardzo przyjazna i praktycznie niemal cały czas przebiega „z górki” lub płasko. Dobra zabawa gwarantowana.

Więcej informacji: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, tel. 074 832 52 30, e-mail: [email protected]

PRZEBIEG TRASY
PROGRAM IMPREZY
REGULAMIN IMPREZY

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe