KOLEJNA ŚCIEŻKA ROWEROWA W GÓRY SOWIE

  • 13.09.2019, 17:08
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNA ŚCIEŻKA ROWEROWA W GÓRY SOWIE
Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska wraz z Powiatem Dzierżoniowskim oraz Gminą Pieszyce zrealizowali wspólnie projekt pod nazwą: „Udostępnianie zasobów przyrodniczych poprzez budowę ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego”. Inwestycja ta wykonana została przy dużym wsparciu z Regionalnego Program Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020. W piątek 13 września burmistrz Pieszyc Dorota Konieczna – Enozel uroczyście przecięła wstęgę i wraz z grupą dzieci i zaproszonych gości przejechała do centrum Kamionek.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xyz
Xyz 13.09.2019, 23:22
Promowanie kandydata PO do Sejmu jest juz niesmaczne. Gdzie ten czlowiek był w maju? Co zrobil bedac radnym...? LITOŚCI! Trochę pokory!
baba yaga
baba yaga 13.09.2019, 20:33
Jeszcze troche i zrobicie z tej pieknej okolicy trase W-Z :(

Pozostałe