ZA NAMI OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI

  • 02.09.2019, 15:05
  • Telewizja Sudecka
ZA NAMI OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI
W niedzielę 1 września odbył się Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. Tego dnia rozegrano również Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów.

Na linii startu w Roztoczniku stanęli kolarze w różnych kategoriach wiekowych, od żaka do juniora. Na starcie pojawili się również amatorzy. Wyścig odbywał się na trasie Roztocznik-Kołaczów-Dobrocin-Roztocznik. Zawodnicy, w zależności od wieku, mieli do przejechania od 7,4 km do 74 kmNajlepszym kolarzom medale i puchary wręczyli na mecie wicestarosta powiatu dzierżoniowskiego Andrzej Bolisęga i wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Uczestnik
Uczestnik 03.09.2019, 22:24
Jaka bieda z zdjęciami maskar

Pozostałe