Środa, 21.08.2019

POLICJA POKAZAŁA JAK DOSZŁO DO WYPADKU NA DK8 W BARDZIE

  • 07.08.2019, 13:51 (aktualizacja 07.08.2019, 14:07)
  • Żródło: https://www.facebook.com/dolnoslaska.policja/videos/424363198172913/
POLICJA POKAZAŁA JAK DOSZŁO DO WYPADKU NA DK8 W BARDZIE
Komenda Wojewódzka policji we Wrocławiu opublikowała film ze zdarzenia do jakiego doszło 5 sierpnia w Bardzie k. Kłodzka. Jak czytamy na profilu KWP jeden z kierowców, który nieprzepisowo omijał inny samochód ciężarowy na podwójnej linii ciągłej, stracił prawo jazdy. Tutaj na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci z Ząbkowic Śląskich apelują o rozwagę.

 

Źródło: https://www.facebook.com/dolnoslaska.policja/videos/424363198172913/
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
akm
akm 11.08.2019, 19:15
Podwójna ciągła, to podwójna ciągła, kto świadomie ją przekracza, prawko do zabrania.Koniec, kropka.To nie jest tak że przepisy sobie a wy sobie.Nie umiesz przestrzegać prawa, do łopaty a nie za kółko.
jons
jons 10.08.2019, 12:26
omijał pasem pod prąd? TIR-em? idiota i tyle w temacie. zabrać dożywotnio prawojazdy i niech pieszo ładunki na plecach nosi. jeżdzę tą trasa z centralnej poslki 2-3 razy w miesiącu i pseudo kierowcy Tirów (nieobrażam prawdziwych kierowców z rozsądkiem) jest na tej trasie dużo.
Bsi
Bsi 10.08.2019, 09:15
Następnym razem staniemy i nie omine przeszkody bo jest podwójna. Niech się utworzy korek, przyjedzie policja i ewentualnie kieruje ruchem w takich sytuacjach lub zrobią coś z przeszkodą która trzeba ominąć. Co miał przefrunac tym torem?
jons
jons 10.08.2019, 12:27
stań i nie omijaj !!!!!! a jakby to osobowy jechał ????
jozeks73
jozeks73 08.08.2019, 23:21
Jeśli omijał stojący pojazd ciężarowy im musiał wyjechać poza podwójną ciągłą, to być może zrobił to zbyt wolno ( co widać ,że mógł szybciej zareagować i wcześniej zjechać na prawo) ale pojazd który stał, zmusił kierującego do naruszenia przepisów. Inaczej nikt by nie mógł ominąć stojącego pojazdu bo jest podwójna ciągła.Nie może on bowiem stać w miejscu zmuszającym kierujących innymi pojazdami do omijania naruszając przepisy. Jeśli wynikła taka sytuacja, to po prostu na zdarzenie złożyło się kilka czynników a nie tylko wina kierowcy ciężarówki.
Kierowca
Kierowca 08.08.2019, 15:35
Wystarczy przestrzegać przepisów drogowych i byloby znacznie mniej wypadków / ofiar !
Śiwy
Śiwy 08.08.2019, 01:41
Debil takiemu to odrazu zabrać prawko szpica w jaja i kopać rowy łopatą
Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy 07.08.2019, 21:46
Po pierwsze droga Wrocław-Kudowa Zdrój jest już przeladowana autami i to każdego rodzaju ,droga ta powinna być rozbudowana o kolejne dwa pasy,po drugie ustawine co 15 km.wagi aby eliminować nieuczciwych przewodników a przede wszystkim (patelnie)auta te są zagrożeniem dla wszystkich ponieważ 90%z niech jeździ przeladowanych!!!
mvx
mvx 07.08.2019, 22:25
może i racja ale najważniejsze żeby nie wjeżdżać na pas przeciwny, jak się ma 2 swoje, o to chyba tu chodzi .
Žëæ
Žëæ 08.08.2019, 06:26
Ale ten tir od Wroclawia coś omijał wiec wyjechał na przeciwny pas a ten od Kudowy jechał szybko i tez musiał gdzieś zjechać. Szkoda że na ten sam pas oboje.
Paulo
Paulo 08.08.2019, 09:25
W artykule napisane jest, że innego tira, ale na podwójnej ciągłej??? No przecież to jest nie tylko samobójstwo co śmiertelne zagrożenie dla innych. A gdyby tak nie jechał tir tylko osobówka 120km/h to wszyscy mogliby zginąć.
lp
lp 08.08.2019, 22:47
Tam jest ograniczenie do 50km/h z góry, obszar zabudowany,wiec jakie 120?
SedziA
SedziA 14.08.2019, 19:36
Tam jest ograniczenie do 50 dla samochodów ciężarowych, pod ograniczeniem jest tabliczka, przyjrzyj się. Osobówki mają tam bodajże 70 albo 90 aż do zjazdu na dół
dylizans