NIEZWYKŁE SMAKI POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 31.07.2019, 08:12
  • Telewizja Sudecka
NIEZWYKŁE SMAKI POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Przez żołądek do serca. Nie tylko w kwestii miłości, ale też jeśli mówimy o geografii. Kuchnia i jej tajemnice pozostawiają niezatarty ślad w naszej pamięci i stanowią nieodłączną część poznawania nowych miejsc.

 

Wszystkich entuzjastów kulinariów oraz dobrej kuchni, w szczególności lokalnej, zapraszamy do odwiedzania profilu na Facebooku o nazwie „Niezwykłe Smaki Powiatu Dzierżoniowskiego”. Tutaj można dowiedzieć się o planowanych wydarzeniach kulinarnych organizowanych na naszym terenie, a także o ciekawych i przede wszystkim smacznych produktach wytwarzanych przez lokalnych rzemieślników.

Miejscowych producentów dobrej żywności zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów. Profil na Facebooku prowadzony jest przez Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego.

Powiat dzierżoniowski to miejsce szczególne, posiadające bogatą historię, na której na przestrzeni wieków swoje piętno odcisnęli Polacy, Niemcy i Czesi. Taka jest również historia smaków tej ziemi. Realizując projekt Niesamowite Smaki Powiatu Dzierżoniowskiego chcielibyśmy, poza historią, skupić się też na kuchni współczesnej, na wskazówkach, gdzie i co warto zjeść w naszym regionie. Chcemy również odnajdować i prezentować niewielkie manufaktury, produkujące różnego rodzaju przysmaki.

Zachęcamy więc do dzielenia się wiedzą na temat wyrobów lokalnych. Stwórzmy wspólnie mapę kulinarną powiatu dzierżoniowskiego i promujmy lokalne produkty i smaki.

Zapraszamy również do polubienia profilu na Facebooku „Niezwykłe Smaki Powiatu Dzierżoniowskiego”.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe