ARTUR ORZECH ODWIEDZIŁ EKOLOGICZNĄ BIELAWĘ

  • 20.07.2019, 14:12
  • Telewizja Sudecka
ARTUR ORZECH ODWIEDZIŁ EKOLOGICZNĄ BIELAWĘ
16 lipca 2019 r. do Bielawy przyjechał Artur Orzech - znany polski dziennikarz muzyczny, nauczyciel akademicki, konferansjer oraz prezenter radiowy i telewizyjny (prowadzi m.in. "Eurowizję" oraz "Szansa na sukces").

Dziennikarz został ambasadorem kampanii promocyjno-informacyjnej dotyczącej Gór Sowich, prowadzonej przez cały 2019 rok. Kolejny odcinek filmu poświęcony będzie m.in. edukacji ekologicznej realizowanej na terenie Bielawy. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania 2 regionalnych ośrodków dydaktycznych tj. Interaktywnego Centrum Poszanowania Energii oraz Szkoły Leśnej. Jako ekologiczny środek lokomocji wybrane zostały rowery. Stąd też pojawiła się szansa aby "po drodze" pokazać również walory turystyczne Jeziora Bielawskiego. Podczas przejażdżki towarzyszył nam burmistrz Bielawy dr Andrzej Hordy oraz wicestarosta Powiatu Dzierżoniowskiego - p. Andrzej Bolisęga.

Tego typu wizyty są wspaniałą okazją do szerokiej promocji Bielawy, jako Modelowego Miasta Ekologicznego. Pan Artur Orzech jest nie tylko znaną i szanowaną postacią, ale także bardzo często obraca się w środowiskach opiniotwórczych. Dlatego też jest duża szansa, że informacje zdobyte na temat działań samorządu bielawskiego w zakresie ekologii rozniosą się po całej Polsce. Kolejny film z udziałem Artura Orzecha już pod koniec sierpnia tego roku.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe