TURYSTYCZNA WIELKA PIĄTKA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 18.06.2019, 19:35
  • Telewizja Sudecka
TURYSTYCZNA WIELKA PIĄTKA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Od 14 maja do 10 czerwca czekaliśmy na propozycje internautów w ramach akcji „Turystyczna Wielka Piątka Powiatu Dzierżoniowskiego”.

Celem kampanii jest wyłonienie najbardziej popularnych miejsc znajdujących się na naszym terenie, którymi warto chwalić się w kraju i za granicą. Do typowania swoich faworytów zachęcaliśmy mieszkańców, turystów i każdego, kto miał okazję spróbować uroków powiatu dzierżoniowskiego.

Propozycje, które otrzymaliśmy jasno wskazały pierwszą czwórkę największych atrakcji turystycznych. Są nimi: Wielka Sowa, Jezioro Bielawskie, Arboretum w Wojsławicach oraz Młyn Hilberta w Dzierżoniowie.

Trudno natomiast wybrać atrakcję numer 5, ponieważ jest kilka propozycji, które otrzymały podobne poparcie. Są nimi: Pałac w Pieszycach, Aleja Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie, Łysa Góra w Bielawie. Od siebie dołączamy również Pole Golfowe w Jędrzejowicach. Dlatego też zachęcamy do wytypowania z nami największej atrakcji turystycznej nr 5 powiatu dzierżoniowskiego.

Na opinie czekamy do 30 czerwca. Piszcie na adres: [email protected] oraz w komentarzach na fejsbukowym profilu Turystyczna Piątka.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe