WYMUSZENIE NA PARKINGU

  • 15.06.2019, 21:41 (aktualizacja 16.06.2019, 07:58)
  • Krzysztof Bachiński
WYMUSZENIE NA PARKINGU
15 czerwca po godzinie 14:00 doszło do zdarzenia drogowego na parkingu, przy sklepie Kaufland w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej kierujący samochodem marki Mercedes poruszający się główna alejką wyjazdową w kierunku ulicy Diorowskiej doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Pracujący na miejscu patrol policji ukarał kierowcę Mercedesa mandatem, ponieważ w miejscach w których, znaki nie wskazują pierwszeństwa obowiązuje zasada prawej wolnej. Tak było w tym miejscu, dlatego jako kierowcy uważajmy nie szerokość drogi stanowi kto ma pierwszeństwo.

.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomas
Tomas 17.06.2019, 02:14
Tak myślałem kiedy dojdzie tam do kolizji, zapewne już nie jeden raz, chodź teraz media naglosnily,
Jeszcze dodam reguła ograniczonego zaufania, spogladajmy na reakcję kierujących, przeważnie klapy na oczach niektórzy mają.
I jeszcze jedna UWAGA tam jest STREFA RUCHU, tagze piesi maja bezwzględne pierwszeństwo,
Uważajmy też,
Mlody
Mlody 16.06.2019, 19:58
No tak, kierowcy naszego powiatu zapomnieli o regule "prawej ręki".
Obowiązuje ona również na parkingach w strefie ruchu.

Pozostałe