Niedziela, 15.09.2019

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE PRZEDSZKOLI

  • 07.06.2019, 09:31
  • Telewizja Sudecka
ZAWODY LEKKOATLETYCZNE PRZEDSZKOLI
W czwartek 6 czerwca na bieżni lekkoatletycznej znajdującej się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się Zawody Lekkoatletyczne Przedszkoli. Wzięły w niej udział ośmioosobowe reprezentacje dzierżoniowskich przedszkoli: Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Niepubliczne nr 3, Przedszkole Niepubliczne nr 5, Przedszkole Niepubliczne nr 6, Przedszkole Publiczne nr 7. Łącznie w zawodach uczestniczyło 40 dzieci.

Przedszkolacy rywalizowali w 5 konkurencjach sportowych: tor przeszkód, rzut piłeczką tenisową, rzut „oszczepem”, skok w dal oraz sztafeta 8 x 50 m.

Wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale oraz słodkie upominki. Oprócz tego każda drużyna odebrała pamiątkowy puchar.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe