SPRAWDŹ, GDZIE SPOTKASZ BRAVE KIDS

  • 05.06.2019, 10:37
  • Telewizja Sudecka
SPRAWDŹ, GDZIE SPOTKASZ BRAVE KIDS bravekids.eu
22 czerwca uczestnicy Brave Kids przyjadą do Wałbrzycha. Projekt odbywa się w mieście już po raz szósty. W tym roku debiutuje jednak w nowej formule.

Dzieci przyjeżdżające do Polski w ramach Brave Kids przez ponad dwa tygodnie mieszkają w domach polskich rodzin. W tym czasie biorą udział w warsztatach artystycznych, wspólnie przygotowując unikatowe spektakle. W tym roku odbywa się już 10. edycja projektu. Do Wałbrzycha zawita po raz szósty, tym razem w nowej formule Brave Kids – Reunion.

Przyjedzie do nas młodzież, która kiedyś uczestniczyła już w Brave Kids. Wtedy dopiero szlifowali swoje talenty, dzisiaj są artystami z określoną ścieżką rozwoju, a często już z ciekawymi osiągnięciami na koncie. Najmłodsi mają 13-15 lat, większość ponad 16. Natomiast na pewno nie zmieni się fantastyczna, przyjazna i otwarta atmosfera, którą znamy z poprzednich edycji – mówi Magdalena Sawicka, koordynatorka Brave Kids w Wałbrzychu.

Brave Kids Reunion rozpoczyna się 22 czerwca. Poznamy łącznie ok. 30 młodych artystów z Indii, Iranu, Ugandy, Gruzji i Nepalu.

 

Kalendarium wydarzeń:

24 czerwca

Pokazy grup Brave Kids,

Stara Kopalnia,

Wałbrzych,

godz. 12:30

Pokazy artystyczne, podczas których na scenie będzie można zobaczyć młodych artystów z Gruzji, Iranu, Indii, Nepalu, Ugandy oraz Polski. Dzieci i młodzież podzielą się z mieszkańcami Wałbrzycha swoją kulturą i pokażą tradycyjne tańce oraz pieśni. Wpływy z wejściówek zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów biletów lotniczych dla młodych artystów z Indii oraz Iranu. Wstęp – 5 zł.

 

30 czerwca

Piknik i parada Brave Kids,

Kościół przy parafii Piotra i Pawła,

Wałbrzych Podzamcze,

godz. 15:00

Wielki piknik oraz parada Brave Kids. Mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli zobaczyć występy młodych artystów z Gruzji, Iranu, Indii, Nepalu, Ugandy oraz Polski, a także wziąć udział w wielkiej międzykulturowej paradzie.

Wstęp bezpłatny

 

5 lipca

Finał Brave Kids Reunion,

Stara Kopalnia,

godz. 18:00

Wielki Finał w Starej Kopalni to rezultat dwutygodniowej pracy artystycznej Brave Kids Reunion podczas pobytu w Wałbrzychu. Finał Brave Kids to międzykulturowe święto, którego owocem jest wielki spektakl pokazujący fuzję kultur Gruzji, Iranu, Indii, Nepalu, Ugandy oraz Polski.

Wstęp bezpłatny

 

Więcej informacji: www.bravekids.eu oraz www.facebook.com/BraveKids

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe