BLOWEK W DZIERŻONIOWIE NA DZIEŃ DZIECKA

  • 30.05.2019, 13:33
  • Telewizja Sudecka
BLOWEK W DZIERŻONIOWIE NA DZIEŃ DZIECKA
Spotkanie z najpopularniejszym youtuberem w Polsce to propozycja dla najmłodszych w dniu ich święta. 1 czerwca zapraszamy do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, gdzie w realu będzie można poznać Blowka i zrobić sobie z nim

 

Pomysł spotkania z nim to wygrany projekt w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Blowek, czyli Karol Gązwa, przygodę z nagrywaniem filmów rozpoczął w 2012 roku, będąc jeszcze w gimnazjum. Najpierw nagrywał filmy związane z grą Minecraft. Dziś 22-latek to jeden z najmłodszych polskich milionerów. Nie chodzi jednak o sumę pieniędzy na koncie bankowym, ale o liczbę obserwujących jego kanał na YouTube. Influencer zjednał sobie ponad cztery miliony subskrybentów!

Materiały, które Blowek udostępnia, oscylują głównie wokół szerokopojętego lifestyle’u, życia prywatnego i towarzyskiego. Bierze udział w różnego rodzaju wyzwaniach, jest inicjatorem niezwykle popularnych pranków.

Spotkanie z youtuberem odbędzie się w sali koncertowej DOK-u 1 czerwca o godz. 15.00. Darmowe wejściówki można odbierać w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury od wtorku 28 maja.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe