TURYSTYCZNA WIELKA PIĄTKA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 14.05.2019, 11:36
  • Telewizja Sudecka
TURYSTYCZNA WIELKA PIĄTKA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Powiat Dzierżoniowski rozpoczyna kampanię promującą największe atrakcje turystyczne naszego regionu. Akcja o nazwie „Turystyczna Wielka Piątka Powiatu Dzierżoniowskiego” ma na celu wyłonić najbardziej popularne miejsca, którymi warto chwalić się w kraju i za granicą.

Do typowania zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów i każdego, kto miał okazję spróbować uroków tego terenu. Wskażcie więc, jakie Waszym zdaniem miejsca powinny trafić do Turystycznej Wielkiej Piątki Powiatu Dzierżoniowskiego. Zgłoszenia można kierować mailowo na adres: [email protected] oraz w komentarzach na fejsbukowym profilu Turystyczna Piątka. Osoby, które wezmą udział w naszej akcji otrzymają nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe