BIELAWA – HRONOV WSPÓŁPRACA NABIERA TEMPA

  • 13.05.2019, 16:51 (aktualizacja 13.05.2019, 16:55)
  • Telewizja Sudecka
BIELAWA – HRONOV WSPÓŁPRACA NABIERA TEMPA
W poniedziałek 13 maja przedstawiciele Bielawy odwiedzili czeskie miasto Hronov. Spotkanie dotyczyło bieżącej współpracy w ramach partnerstwa w Euroregionie Glacensis oraz możliwości pozyskania środków zewnętrznych w najbliższym konkursie, dotyczącym współpracy instytucji i społeczności, który zaplanowany jest na maj bieżącego roku.

Jednym z zadań, o których rozmawiano, jest wspólna organizacja polsko-czeskiego festiwalu piosenki lub rozszerzenie formuły kolejnej edycji, istniejącego już, tego typu wydarzenia w Bielawie. Podczas wizyty udało się wypracować wspólne kierunki działania na najbliższy rok. Warto wspomnieć, że w ramach dobrej współpracy, nasi partnerzy już wkrótce odwiedzą Bielawę z rewizytą, podczas zbliżających się Dni Miasta.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe