Sobota, 21.09.2019

POLICJA PODSUMOWAŁA SZEŚCIODNIOWĄ MAJÓWKĘ

  • 07.05.2019, 13:48
  • Telewizja Sudecka
POLICJA PODSUMOWAŁA SZEŚCIODNIOWĄ MAJÓWKĘ
Długi weekend majowy już za nami. Dla mieszkańców był to czas wypoczynku, a dla dzierżoniowskich policjantów okres bardzo intensywnej pracy. Podczas sześciu minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili 219 różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 2 osoby, oraz 7 osób poszukiwanych. Policjanci czuwali też nad bezpieczeństwem podróżujących.

Dzierżoniowscy policjanci prowadząc wzmożone działania kontrolne, nie ujawnili nietrzeźwych kierujących, za co należą się duże brawa za rozsądek wszystkim kierowcom. Doszło do 12 kolizji i 1 wypadku, w którym na szczęście nikt nie zginął.

Weekend majowy, to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego. W ciągu sześciu minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili 219 różnego rodzaju interwencji. W wyniku prowadzonych działań, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 2 osoby. W ręce policjantów wpadło też 7 poszukiwanych.

Info: KPP w Dzierżoniowie kom. Marcin Ząbek

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe