Sobota, 21.09.2019

"WESELE" GRUPY TEATRALNEJ "DZIKIE KOTY"

  • 05.05.2019, 13:56
  • Jarosław Wrona
"WESELE" GRUPY TEATRALNEJ "DZIKIE KOTY"
30 kwietnia w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Kłodzku odbyła się premiera spektaklu teatralnego pt. „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego, według scenariusza i reżyserii, S. Benedykty Karoliny Baumann. "Wesele" to klasyka polskiej sceny narodowej, setki premier w całym kraju, znakomity film Andrzeja Wajdy, dziesiątki przeróbek uwspółcześniających dramat. Czy można z tego tekstu wydobyć jeszcze coś nowego, świeżego, inspirującego i aktualnego? Okazuje się, że można…

 

Jak wspomina siostra Benedykta, spektakl będzie można zobaczyć jeszcze kilkukrotnie m.in. w Polanicy Zdroju i w Dusznikach Zdroju. Na ten, jak inne spektakle grupy „Dzikie koty”, serdecznie zapraszamy.

Jarosław Wrona
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe