Niedziela, 22.09.2019

LKS LECHJA LWÓW WYGRYWA Z WKS 37. PP KUTNO

• 04.05.2019, 12:13 (aktualizacja 04.05.2019, 12:44)
  • Telewizja Sudecka
W meczu 2. kolejki Retro Ligi 3 maja drużyna LKS Lechja Lwów pokonała na boisku w Dzierżoniowie aż 5 do 0 WKS 37. pp Kutno (3-0). Goście do 23 minuty utrzymywali wynik bezbramkowy. Później przewaga lechitów stała się jednak wyraźna, co przyniosło kolejne bramki - do przerwy dwie Dominika Chmielowca i jedną Marcina Nachowiaka. Po przerwie, po której na boisko biało-zielni weszli bez kontuzjowanego Alebrta Połubińskiego, kolejne trafienia dodali Łukasz Kresa i Bartosz Świgoń.