NIE DLA ZBIORNIKÓW NA ZIEMI KŁODZKIEJ

  • 01.05.2019, 21:20 (aktualizacja 01.05.2019, 21:23)
  • Jarosław Wrona
NIE DLA ZBIORNIKÓW NA ZIEMI KŁODZKIEJ
24 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Gorzanowie odbyło się zebranie w sprawie planowanego przesiedlenia 480 mieszkańców Gorzanowa w związku z planowaną budową zbiornika retencyjnego „Gorzanów”. Temat ten od kilku tygodni wzbudza silne kontrowersje i niepokój wśród mieszkańców Ziemi Kłodzkiej.

 

Przypominamy, iż w drugiej połowie marca odbyło się spotkanie informacyjne w Starostwie Powiatowym w Kłodzku. Kiedy konspekty zostały opublikowane rozpoczęły się protesty. Problem ten dotyczy wielu regionów Ziemi Kłodzkiej, które znalazły się w opracowaniu przygotowanym przez firmę SWECO. Wciąż brakuje zwięzłych i konkretnych informacji. Samorządowcy zapowiadają, iż będą pytać i zajmować stanowisko. Kolejne spotkanie mieszkańców w tej sprawie, 2 maja w Wilkanowie.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe