TANECZNIE PRZEZ POWIAT DZIERŻONIOWSKI

  • 29.04.2019, 09:50
  • Telewizja Sudecka
TANECZNIE PRZEZ POWIAT DZIERŻONIOWSKI
Zapraszamy do niezwykłej podróży przez powiat dzierżoniowski. Niezwykłej, ponieważ nie będzie to podróż piesza, samochodowa, czy rowerowa, lecz właśnie taneczna.

Zabierze nas w nią dwoje młodych, utalentowanych tancerzy – Julia Stawska i Jakub Ciąpała. Dzięki nim zobaczymy piękne zakątki powiatu dzierżoniowskiego i Gór Sowich, a także obejrzymy wspaniałą taneczną opowieść. Projekt został zrealizowany nieprzypadkowo, ponieważ właśnie dzisiaj 29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Mamy więc niecodzienną okazję, aby w jednym, dwuminutowym filmie podziwiać piękno regionu oraz taniec na wysokim poziomie. Do oglądania zaprasza Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe