UWAGA NA SMS-y PRZEZ KTÓRE MOŻEMY STRACIĆ OSZCZĘDNOŚCI

  • 10.04.2019, 16:14
  • Telewizja Sudecka
UWAGA NA SMS-y PRZEZ KTÓRE MOŻEMY STRACIĆ OSZCZĘDNOŚCI
Do mieszkańców Powiatu dzierżoniowskiego na telefon komórkowy trafiły sms-y za pomocą których mogli stracić oszczędności.

Wiadomość zawiera treść:

Kancelaria Pielecki informuje, iż odzyskaliśmy Państwa należność 1220,82 PLN. Prosimy o weryfikację, aby otrzymać zwrot. http://zwrot24.com.pl/SvvC4xLi/hkVSzjp

Może to być instalacja na telefonie złośliwej aplikacji, do której link przesyłany jest wcześniej SMS-em lub mailem. Po zainstalowaniu takiej aplikacji każda próba jej uruchomienia kończy się uruchomieniem tak zwanej nakładki, gdzie użytkownik proszony jest o podanie danych do logowania. Co skutkuje udostępnieniem swojego konta.

Info: KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe