Czwartek, 17.10.2019

STRAJK NAUCZYCIELI – WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

  • 03.04.2019, 12:59
  • Telewizja Sudecka
STRAJK NAUCZYCIELI – WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW
Burmistrz Dorota Konieczna – Enozel zwołała spotkanie kryzysowe z dyrektorami placówek oświatowych dotyczące ustalenia zasad funkcjonowania szkoły i przedszkola w czasie strajku nauczycieli, którego rozpoczęcie zaplanowano na dzień 8 kwietnia 2019 r. Z wstępnych danych wynika, że skala strajku może być bardzo duża. Informujemy, że istnieje kilka możliwości pozostawienia pod opieką Państwa pociech.

Uczniowie klas I-III mogą skorzystać z opieki świetlicowej:


- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej godz. 7:30-15:30 - 50 osób,
- Świetlica Środowiskowa „Tęcza” – godz. 7:30-15:30 - 45 osób,

Uczniowie klas IV-VIII:
- Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Pieszycach godz. 9:00 – 16:00.

Uczniowie klas I - VIII
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Rościszowie godz. 10:00 – 17:00.

Informujemy, że w Przedszkolu Publicznym nr 2 w budynku przy ul. Bielawskiej opiekę nad grupą dzieci (25 osób) sprawować będzie dyrektor Barbara Pryczek. W czasie strajku nieczynna będzie kuchnia, zatem dzieci muszą przynieść własny prowiant. Najmłodsze dzieci z grupy żłobkowej będą miały zajęcia i opiekę wg planu.

W placówkach ruszyły zapisy do w/w grup. Informujemy jednak o tym, że w pierwszej kolejności zapisywane na świetlicę będą dzieci rodziców pracujących. Na bieżąco będziecie Państwo informowani o funkcjonowaniu szkoły i przedszkola poprzez naszą stronę internetową, a także FB.

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe