Poniedziałek, 17.06.2019

W BIELAWIE KOLEJNE INWESTYCJE DROGOWE POPRAWIĄ BEZPIECZEŃSTWO

  • 27.03.2019, 19:17
  • Telewizja Sudecka
W BIELAWIE KOLEJNE INWESTYCJE DROGOWE POPRAWIĄ BEZPIECZEŃSTWO
Za nami kolejna sesja Rady Miejskiej Bielawy, która odbyła się w środę 27 marca w sali narad Urzędu Miasta. Jednym z ważniejszych punktów obrad było głosowanie w sprawie porozumienia z powiatem dzierżoniowskim w temacie przebudowy skrzyżowania ulic Żeromskiego i Bohaterów Getta na rondo. Inwestycja ta była długo wyczekiwana przez mieszkańców nie tylko Bielawy.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szafki
Szafki 29.03.2019, 08:35
Zróbcie coś z sp 10, bo to szkoła paradoksów, oprócz wspomnianych tu kiedyś "nauczycieli", kolejny paradoks: szafki przydzielono klasom 6,7 i 8, natomiast uczniowie klas 4 i 5 dźwigają plecaki z tą samą ilością książek, zgięci w pół, bo często ważą o połowę mniej niż starsi koledzy (do tych klas poszło wielu sześciolatków, czyli dzieci na poziomie rozwoju fizycznego klas 3). Wystarczy popatrzeć jak męczą się drobniutkie dziewczynki, żeby w ogóle doczołgać się do szkoły...
przywróćmy dzieciństwo
przywróćmy dzieciństwo 29.03.2019, 12:12
Chowaj pod kloszem, noś na rękach, odrabiaj lekcje za nie, zabraniaj wszystkiego bo jeszcze coś sobie zrobi, a później płacz, że wychowałeś/aś ofiarę losu.
do 12:12
do 12:12 29.03.2019, 12:48
Przedstawiciel nauczycielstwa polskiego się odezwał? Popierałam was, ale po tym co się dzieje w dziesiątce - powiem tyle: tak wam mało-to się zwolnijcie, takich nauczycieli sadystów nie potrzebujemy, dołożymy godzin normalnym nauczycielom i będą zadowoleni. Bo starajkują głównie ci, którzy z nauczycielstwem nie powinni mieć nic wspólnego. Za 18 godzin w tygodniu macie co najmniej 2500-3500 na rękę. Dla normalnego człowieka, który haruje 40 godzin tygodniowo wychodziłoby ponad 5000 do ponad 7000 na rękę na miesiąc! Wstydźcie się nauczyciele!
???
??? 29.03.2019, 12:22
Współczuję choroby psychicznej... Mam nadzieję, że nie jesteś z dyrekcji
Dejw
Dejw 29.03.2019, 06:11
A jak radni ustosunkowali sie do straży miejskiej? Jedni w kampani byli przeciw likwidacji, jedni za, jedni brify srifi organizowali kiedyś.
Janusz
Janusz 28.03.2019, 08:31
Taki z ciebie analityk, jak z niego bloger
?
? 28.03.2019, 10:54
Jaki analityk? Wpisał w wyszukiwarce: brutto netto...
Oświadczenia
Oświadczenia 27.03.2019, 20:53
Pamiętam wpis znanego blogera: "Kogoście wybrali" i zachęcony zerknąłem na oświadczenia majątkowe nowych radnych, bo o starych jakąś wiedzę mam jak każdy (pamiętamy te słynne awanse w trakcie kadencji). Na chwilę obecną połowa radnych jeszcze nie złożyła oświadczeń, natomiast już lektura kilku pierwszych wywołuje niemałe zdziwienie;
Dochód w oświadczeniach majątkowych winien być podawany w kwotach brutto.
Radna nr 1: dochód za 2018 rok: 0,00zł.
Radna nr 2: dochód za 2018 rok: 11.158,52 zł, co daje dochód netto na miesiąc w granicach 714,00zł.
Radna nr 3: dochód za 2018 rok: 45.179,01 zł, co daje dochód netto na miesiąc w granicach 2689,00 zł (od tego należy odjąć spore miesięczne koszty dojazdu w granicach 400-500zł)
Każda z wyżej wymienionych pań oscyluje w okolicy 40 lat, więc doświadczenie zawodowe zdobywała przez okres 15-20 lat.
Jak wielu mieszkańców byłem zaciekawiony czym zasłużyły sobie panie na taki mandat zaufania względem nich, stąd lektura.
Niestety nie ma jeszcze oświadczeń 2 radnych.
Jeżeli chodzi o panów,
radny nr 1: dochód: 25.095,47 zł, co daje miesięczny dochód netto w granicach 1523,00 zł
radny nr 2: przyzwoicie, zgodnie z przewidywaniami
Suche fakty, powstrzymam się od komentarza. Szczegóły na BIP Bielawa
dziwne
dziwne 28.03.2019, 10:39
Konsternacja jest...może dlatego że panie uplasowały się na pierwszych pozycjach. Zanim dojdzie się do panów człowiek jest zwyczajnie zdziwiony
olo
olo 28.03.2019, 09:02
bardzo dobrze że się pan powstrzymał od komentarza bo pewnie byłby głupi, a bielawski bloger też powinie sobie odpuścić swoje złośliwości , odnoszę wrażenie że ten człowiek ma nieciekawe życie że tak bardzo interesuje się życiem innych.
ddd
ddd 28.03.2019, 08:36
to takie typowe polskie zaglądać komuś do portfela, proszę się zająć sobą i swoim życiem, a radnym dać pracować o tym czy zasłużą na kolejny mandat zdecydujemy za 5 lat
aha
aha 28.03.2019, 09:14
Zwykła próba zrozumienia, czym kierują się wyborcy. Bo jeśli nie osiągnięciami, to czym?
Quo vadis Bielawo
Quo vadis Bielawo 27.03.2019, 21:18
Te wybory to efekt sztucznej nagonki na Piotra Łyżwę. Takich kłamstw jakie były rozpowszechniane i hejtu na porządnych ludzi mogą pozazdrościć twórcy fałszywych hejterskich kont przed wyborami w USA. A to co wyprawiała sudecka przez ostatnie 4 lata przejdzie do historii miasta a w przyszłości będzie służyło jako materiał poglądowy o antydziennikarstwie. Bielawa piękniała, dług miasta malał.... a teraz... znowu ronda i drogi w polach
Bla
Bla 28.03.2019, 08:44
Bla Bla Bla rozpłacz się. Szkół się nie kończyło i taki rozum niestety.
Miasto otwarte dla turystów ?
Miasto otwarte dla turystów ? 27.03.2019, 20:16
A może coś dla rozwoju miasta w innym kierunku na kolejne miesiące pracy idzie lato i turystów w mieście w góra będzie to nie ukrywa wątpliwości mamy leśny dworek plac nie wykorzystany a na weekend trudno znaleźć miejsce do parkowania może by tak zrobić paleniska ławki miejsce gdzie ludzie odpoczną na ławkach przy grillu tyczy się to również miejsca na górze parkowej gdzie jest brak totalnie wszystkiego już nie mówiąc o niewykorzystanej łysej górze taki potencjał trzeba wykorzystywać !!! zaczynając od małych rzeczy .

Pozostałe