Niedziela, 15.09.2019

ZAPAŚNICZKI Z IRON BULLS BIELAWA Z MEDALAMI PUCHARU POLSKI W ZAPASACH

  • 18.03.2019, 09:38
  • Telewizja Sudecka
ZAPAŚNICZKI Z IRON BULLS BIELAWA Z MEDALAMI PUCHARU POLSKI W ZAPASACH
W dniach 15-17 marca w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie międzynarodowej. W zawodach rywalizowało 200 dziewcząt z 57 klubów z Polski, Czech oraz Węgier. UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowały: Karolina Kozłowska, Roksana Łosyk, Adela Przybylak, Olimpia Łosyk, Sofia Savina.

Najlepiej zaprezentowała się Adela Przybylak, która zdobyła złoty medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kat. 57kg. Brązowy krążek Pucharu Polski Juniorek zdobyła Karolina Kozłowska kat. 68kg.

V miejsce w Pucharze Polski Juniorek zdobyła Roksana Łosyk kat. 59kg. Również V lokatę zdobyła Olimpia Łosyk kat. 53kg. W walkach eliminacyjnych odpadła Sofia Savina kat. 53kg.

Był to udany start dla naszych zawodniczek. Adela oraz Olimpia wywalczyły już sobie prawo startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Dla juniorek był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski. Po zawodach nasze zawodniczki Karolina Kozłowska oraz Weronika Smaczyńska zostały na międzynarodowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier Norbert Warchoł

Wielkie podziękowania dla firmy Rem-sen.pl, która wspiera poczynania sportowców.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bielawa

Podziękowania należą się również:

Fix Catering Dietetyczny – Grzegorz Fiks

Edildomus Italia – Remigiusz Tkaczyk

 

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia w naszym klubie.

Więcej informacji 693 981 359 oraz 667 675 626.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sprawdzam wyniki
sprawdzam wyniki 18.03.2019, 20:42
wyniki: https://www.sportzona.pl/app/e…
/wrestling/1993
.
. 18.03.2019, 15:46
Jak tam zapasniczki z ZKS Bielawianka ? Ile medali
xxx
xxx 18.03.2019, 17:32
Nie ma i nie będzie przy tej kadrze "trenerów"

Pozostałe