SIOSTRY MARTYKI Z MEDALAMI PUCHARU POLSKI W ZAPASACH

  • 18.03.2019, 09:29
  • Telewizja Sudecka
SIOSTRY MARTYKI Z MEDALAMI PUCHARU POLSKI W ZAPASACH
W dniach 15-17 marca w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie międzynarodowej. W zawodach rywalizowało 200 dziewcząt z 57 klubów z Polski, Czech oraz Węgier.

W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki MULKS JUNIOR Dzierżoniów w składzie: Sylwia Martyka, Paulina Martyka oraz Natalia ZającW zmaganiach nasze zawodniczki zdobyły dwa medale. Sylwia Martyka wywalczyła srebrny medal w kat 57 kg natomiast brązowy krążek zdobyła Paulina Martyka. W debiucie w Pucharze Polski Kadetek Natalia Zając wywalczyła wysokie VII miejsce co pozwoli jej brać udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Był to pierwszy start w sezonie w zawodach tej rangi. Udało nam się spełnić założenia taktyczne co było priorytetem na te zawody. Medale, oczywiście cieszą nas, ale najważniejszy start w sezonie dopiero przed nami. W dniach 10-12 kwietnia w Międzyzdrojach odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorek, które będą kwalifikacjami do Mistrzostw Europy oraz Świata Norbert Warchoł

Wielkie podziękowania dla firmy Domino Polska, która wspiera poczynania sportowców.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów

Podziękowania należą się również:

Urząd Miasta Dzierżoniów Dariusz Kucharski

Firma Domino Polska Eugeniusz Świszcz

Fix Catering Dietetyczny – Grzegorz Fiks

Edildomus Italia – Remigiusz Tkaczyk

 

 

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w treningach zapaśniczych więcej informacji 693 981 359 oraz 667 675 626.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe