Poniedziałek, 20.05.2019

BĘDZIE RONDO NA SKRZYŻOWANIU ROWECKIEGO Z ANDERSA W BIELAWIE

  • 14.03.2019, 12:50
  • Telewizja Sudecka
BĘDZIE RONDO NA SKRZYŻOWANIU ROWECKIEGO Z ANDERSA W BIELAWIE
W środę 13 marca Bielawa podpisała umowę z firmą AS-BUD Sp. z o.o., na realizację zadania inwestycyjnego, polegającego na budowie ronda na skrzyżowaniu ulic: Generała Grota Roweckiego oraz Generała Władysława Andersa. Prace budowlane rozpoczną się w najbliższych dniach, a zakończone zostaną do końca sierpnia br.

Wspomniany węzeł komunikacyjny to jedno z tych miejsc w Bielawie, gdzie często dochodzi do kolizji drogowych. Dzięki budowie ronda, ruch w tej części miasta z pewnością przebiegał będzie o wiele płynniej i bezpieczniej niż obecnie. Całkowita wartość zadania inwestycyjnego to koszt około 1.700.000 zł, natomiast Bielawa pozyskała na ten cel 840.000 zł dofinansowania z "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019".

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eh
eh 15.03.2019, 21:53
Stara gwardia wróciła.to i Adaś Działo sobie zarobi na emeryturkę. Żenada.Asbud nawet niwelatora laserowego nie posiada.Pracownicy na rurkach robią podbudowę.Epoka kamienia łupanego.Ale cóż .znajomości to znajomości

Pozostałe