Piątek, 24.05.2019

BIELAWA PIĄTĄ SPORTOWĄ GMINĄ DOLNEGO ŚLĄSKA

  • 12.03.2019, 16:41
  • Telewizja Sudecka
BIELAWA PIĄTĄ SPORTOWĄ GMINĄ DOLNEGO ŚLĄSKA
Bielawa piątą sportową gminą Dolnego Śląska w rywalizacji dzieci i młodzieży! W poniedziałek 11 maca podczas Gali Sportu Młodzieżowego, zorganizowanej w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu, bielawskie kluby sportowe otrzymały nagrody finansowe za swoje sukcesy w 2018 roku. Wyróżnienia przyznane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, odebrały m.in: zespół LUKS Aquarius Pływanie Synchroniczne, klub piłkarki UKS Bielawianka czy klub zapaśniczy IRON BULLS BIELAWA.

Sportowe sukcesy bielawskiej młodzieży, w znacznym stopniu przyczyniły się także do sukcesu samej Bielawy, która w tym roku uplasowała się aż na 5 miejscu w województwie dolnośląskim, w punktacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2018! Na wydarzeniu, z ramienia Gminy Bielawa, obecny był zastępca burmistrza Bielawy Aleksander Siódmak.
Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom i całemu środowisku sportowemu!

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szuja
szuja 13.03.2019, 10:08
Norbert jak doktór to znosi?
Kibic
Kibic 13.03.2019, 23:44
Chyba kiepsko bo się nie pofatygował hehe

Pozostałe