Niedziela, 15.09.2019

DONATAN Z EKIPĄ W KSIĄŻU

  • 13.02.2019, 11:59
  • Telewizja Sudecka
DONATAN Z EKIPĄ W KSIĄŻU
Gwiazdy upodobały sobie Zamek Książ w Wałbrzychu. Filmowcy, muzycy i artyści niemal każdej dziedziny sztuki chcą pracować w Książu lub czerpać z niego inspirację. W tym tygodniu w zamkowych podziemiach oraz salach Maksymiliana i Konrada powstawały zdjęcia do najnowszego teledysku Donatana. Na planie pojawiła się m.in. Cleo.

Ekipy filmowe pracujące po godzinach otwarcia zamku w jego zabytkowych komnatach to już widok zupełnie normalny dla książańskich pracowników i strażników. Tylko w ubiegłym roku do wałbrzyskiego zamku zawitali m.in.  znani reżyserzy Borys Lankosz i Lech Majewski. W ich najnowszych filmach Książ stanowi jedne z ważniejszych plenerów.  W zamku i jego otoczeniu powstają także krótsze formy filmowe. Późną jesienią zawitali do nas idole młodego pokolenia i wielbicieli skocznej, polskiej nuty.

-Książ to jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że możemy u was pracować – mówi Cleo (właściwie Joanna Klepko), którą zachwyceni turyści mogli spotkać na dziedzińcu honorowym .

-Dziękujmy za świetne podejście i doskonałą współpracę pracowników spółki Zamek Książ z naszą ekipą. Wiecie co to dobry marketing – komplementował Donatan.

Donatan (właściwie Witold Czamara) to pochodzący z Krakowa muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. W 2014 roku w duecie z Cleo reprezentował Polskę na 59 Konkursie Piosenki Eurowizji. Największe przeboje popularnej muzycznej pary to: „My Słowianie” i  „Brać”. W teledysku do piosenki „Mana Musa”, który powstawał w Zamku Książ w Wałbrzychu pojawili się znani raperzy: Gural, Sitch, ReTO-STAMINA.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe