W PIESZYCACH ZAGRALI CHARYTATYWNIE DLA NATALII I ADRIANA

  • 28.01.2019, 09:00 (aktualizacja 28.01.2019, 12:15)
  • Telewizja Sudecka
W PIESZYCACH ZAGRALI CHARYTATYWNIE DLA NATALII I ADRIANA
W niedzielę 27 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach odbył się „Noworoczny Otwarty Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej pod hasłem „Gramy dla Natalii i Adriana” połączony z wieloma atrakcjami, z których dochód w całości przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Natalii, mieszkanki Pieszyc i Adriana, mieszkańca Bielawy.

 

Natalia ma 17 lat, od 2 lat choruje na postępujący niedowład kończyn dolnych z zanikiem rdzenia kręgowego. Tylko kosztowna rehabilitacja i sprzęt ortopedyczny pozwoli jej normalnie funkcjonować i chodzić

Adrian ma 18 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Porusza się przy użyciu balkonika, a jego marzeniem jest samodzielne chodzenie. Taką szansę mogłaby mu dać terapia komórkami macierzystymi oraz ciągła rehabilitacja.

Ostatecznie po podliczeniu wszystkich środków finansowych okazało się, że wspólnie udało się zebrać blisko 20 tys. zł. W imieniu Natalii i Adriana wszystkim bardzo gorąco dziękujemy.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aut
Aut 01.02.2019, 08:51
Gratulacje dla organizatorów!!! Cudowna impreza. Pani Szczypkowa niezawodna!!!
er
er 29.01.2019, 09:28
KOSMICZNA SPRAWA !!!!! Ukłony dla jej Organizatorów
i Biorących udział.
Dla Natalii i Adriana życzenia : Wiary,co góry przenosi,
Nadziei,która nigdy nie gaśnie.

Pozostałe