Niedziela, 22.09.2019

NOWY RADIOWÓZ DLA POLICJI W NIEMCZY

  • 18.12.2018, 15:25
  • Telewizja Sudecka
NOWY RADIOWÓZ DLA POLICJI W NIEMCZY
18 grudnia 2018 r. doszło do przekazania nowego radiowozu policjantom z Niemczy. Samochód służbowy zakupiony został dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz miasta i gminy Niemcza, oraz Stowarzyszeniu „Bezpieczna Gmina Bezpieczny Powiat”, które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodzi z budżetu Policji.

Dziś doszło do przekazania nowego radiowozu hyundai dla policjantów z niemczańskiego posterunku. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie mł. insp. Przemysław Marut. Nowy radiowóz będzie widoczny na ulicach Niemczy i używany przez policjantów posterunku, gdzie będzie doskonałym narzędziem w ograniczaniu przestępczości i zapewnianiu ładu i porządku publicznego. Komendant Marut podkreślił zasługi władz samorządowych i ich wolę współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Dzięki możliwości pracy w lepszych warunkach i na doskonalszym sprzęcie jest możliwa dalsza poprawa skuteczności pracy policjantów tak, aby mieszkańcom żyło się spokojnie i bezpiecznie. Za okazane wsparcie i zrozumienie serdecznie dziękujemy.

Info: kom. Marcin Ząbek, Oficer Prasowy KPP w Dzierżoniowie

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe