Sobota, 20.07.2019

ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W PIESZYCACH - KLAREN

  • 01.12.2018, 15:09 (aktualizacja 01.12.2018, 16:09)
  • Telewizja Sudecka
ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W PIESZYCACH - KLAREN
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch 14 arowych działek budowlanych położonych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Działki znajdują się w Pieszycach  przy ul. Bielawskiej, na terenie który w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową,   z dopuszczeniem  zabudowy wolnostojącej, szeregowej lub bliźniaczej.  

Zgodnie z zapisami planu, każdą działkę można zabudować  do 40 % jej powierzchni, budynkiem o  maksymalnej wysokości 12 m.  

Działki położone są przy drodze powiatowej, wjazd na działki prowadzi poprzez drogę wewnętrzną, którą właściciele działek mogą zabezpieczyć w przyszłości - zamykaną bramą.

Działki cieszą się dużym zainteresowaniem, 4 z 6 wydzielonych działek, znalazło już nowych nabywców. 

Doskonała lokalizacja, kameralne miejsce z widokiem na góry, w odległości około 500 m znajduje się  szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, apteki, przychodnia, przystanki autobusowe.

Firma Nieruchomości Klaren od 2018 roku rozszerzyła swoją działalność o zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi. W pracy ze Wspólnotami, zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i wymagania właścicieli, współpracujemy z rzetelnymi firmami budowlanymi i usługowymi, szukamy najlepszych wykonawców, pomagamy w rozwiązywaniu problemów. 

Osoby zainteresowane zapraszamy do biura Nieruchomości Klaren, mieszczącego się w Bielawie przy ul. Wolności 149 lub do odwiedzenia strony www.klaren.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem 609 50 99 50.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:


Pozostałe