×
Czwartek, 18.07.2019

OFICJALNE WYNIKI - W BIELAWIE DRUGA TURA HORDYJ - ŁYŻWA

  • 22.10.2018, 21:36 (aktualizacja 22.10.2018, 21:51)
  • Telewizja Sudecka
OFICJALNE WYNIKI - W BIELAWIE DRUGA TURA HORDYJ - ŁYŻWA
Orientacyjne wyniki wyborów w Bielawie z danych 22 obwodów (aktualizacja godz. 9:00).

Oficjalne wyniki pod adresem:

 

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/020201#results_vote_elect_mayor_round_1

 

Jarosław Florczak 1243 
Andrzej Hordyj 4552
Piotr Łyżwa 3361
Marta Masyk 707
Marcin Rak 1661

Gratulujemy wszystkim zdobytych głosów i zachęcamy Państwa do udziału 4 listopada w DOGRYWCE tj II turze wyboru burmistrza Bielawy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 14

Andrzej Hordyj - 287
Piotr Łyżwa - 195
Marcin Rak - 98
Jarosław Florczak - 47
Marta Masyk - 32

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 11

Andrzej Hordyj - 268
Piotr Łyżwa - 132
Marcin Rak - 71
Jarosław Florczak - 35
Marta Masyk - 28

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 12

Andrzej Hordyj - 209
Piotr Łyżwa - 146
Marcin Rak - 94
Jarosław Florczak - 36
Marta Masyk - 41

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 5

Andrzej Hordyj - 170
Piotr Łyżwa - 154
Marcin Rak - 79
Jarosław Florczak - 78
Marta Masyk - 23

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 15

Andrzej Hordyj - 196
Piotr Łyżwa - 155
Marcin Rak - 87
Jarosław Florczak - 43
Marta Masyk - 40

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 17

Andrzej Hordyj - 136
Piotr Łyżwa - 118
Jarosław Florczak - 73 
Marcin Rak - 56
Marta Masyk - 30

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 13

Andrzej Hordyj - 140
Piotr Łyżwa - 127
Marcin Rak - 64
Jarosław Florczak - 66
Marta Masyk - 23

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 10

Andrzej Hordyj - 288
Piotr Łyżwa - 147
Marcin Rak - 102
Jarosław Florczak - 41
Marta Masyk - 58

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 6

Andrzej Hordyj - 280
Piotr Łyżwa - 144
Marcin Rak - 94
Jarosław Florczak - 58
Marta Masyk - 55

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 19

Andrzej Hordyj - 195
Piotr Łyżwa - 187
Marcin Rak - 56
Jarosław Florczak - 93
Marta Masyk - 36

Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 9

Andrzej Hordyj - 283
Piotr Łyżwa - 135
Marcin Rak - 81
Jarosław Florczak - 59
Marta Masyk - 35


Obwodowa Komisja Wyborcza Bielawa numer 3

Andrzej Hordyj - 208
Piotr Łyżwa - 179
Marcin Rak - 77
Jarosław Florczak - 75
Marta Masyk - 24
 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (98)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zuzanna
Zuzanna 01.11.2018, 00:09
Pan Hordyj mówi o przedszkolach, chyba o tych które prywatyzował, no i były oczywiście konsultacje społeczne, które były dla picu, a co mieli zaplanowane to i tak zrobili. Rodzice za każdą godzinę powyżej 5 godzin w przedszkolach publicznych płacą 1 zł to przy 8 godzinach 4 zł to przy 22 dniach w miesiącu 88 zł + wyżywienie. Poprzednia ekipa wspaniale liczyła i pomagała młodym ludziom w wychowaniu dzieci. Obecnie w Bielawie są 3 przedszkola publiczne. To jak wygra pan Hordyj ponownie przeprowadzi konsultacje społeczne i sprywatyzuje kolejne przedszkola dla dobra młodych ludzi i ich budżetów. Jest przecież polskim ekonomistą.
Bielawianka
Bielawianka 27.10.2018, 14:08
Bielawa to jedno z 250 miast w Polsce,które wkrótce mają zniknąć. No to się doczekaliśmy. To wstyd dla wszystkich poprzednich gospodarzy miasta-niestety.Dlaczego tak się dzieje?Bielawa wymiera zostają emeryci i renciści a młodzi uciekają. Dlatego nie tylko rozwój turystyki ale potrzebne są tu miejsca pracy czyli nowe zakłady pracy a nie aby ludzie musieli do Wrocławia dojeżdżać za pracą..Proszę zwrócić uwagę prawie wszystkie sklepy są zamknięte.Tak -widzimy tylko kartki "lokal do wynajęcia" Bielewa się nie rozwija ,Bielawa się cofa i zamiera.Czas na zmiany! http://wlocie.pl/index.php/201…
Mieszkanka Bielawy
Mieszkanka Bielawy 27.10.2018, 11:51
A gdzie pozostale okregi w ktorych wygral Piotr Lyzwa?Taka prawda Hordyja
Bielawianka
Bielawianka 24.10.2018, 20:03
Bielawa potrzebuje zmian oby nowy Burmistrz jej to zamewnił.Miasto zamiera.Ludzie wyjezdzają bo pracy nie ma.Najbardziej widac to po pustych wystawach sklepowych gdzie sklepy wszystkie zamykają.Wiszą tylko kartki z napisem "lokal do wynajęcia"Przerażająco to wygląda bo to skandal aby w takim mieście nie było sklepów. Nic nikomu się nie opłaca najwyrazniej czyli coś tu nie gra.Czas na powazne zmiany.
AntyPiS
AntyPiS 24.10.2018, 11:10
Koniec rządów byle jakich...
A
A 24.10.2018, 11:06
PAN ANDRZEJ BURMISTRZEM
Adam
Adam 23.10.2018, 21:27
Tylko Andrzej Hordyj
iga
iga 23.10.2018, 13:56
bedzie zmiana komendanta miejskiego
Do Wielebnego
Do Wielebnego 23.10.2018, 12:43
Jak trzeba być głupim, głuchym i krótkowzrocznym aby nie być świadomym że ta znana z podłości kreatura doprowadzi każdego do porażki.
ehh..
ehh.. 23.10.2018, 12:00
cytując klasyka "no to mamy teraz wybór jak między dżumą i cholerą"
ahh
ahh 23.10.2018, 12:30
Nie załamuj się, cytując greckiego klasyka "Te choroby pozwolą Ci poznać słodycz zdrowia".
mmmm
mmmm 23.10.2018, 11:06
powodzenia Panie Andrzeju...Musi Pan wygrać ....
Wyborca Andrzeja
Wyborca Andrzeja 23.10.2018, 11:05
Nie powiem, ciesze się jak dziecko choć nie jestem zawistny, że to koniec Rujnowiczów, Kabaertu N i tym podobnych, to było zło, czyste, samo zło, okropni ludzie, jakby z piekieł wyleźli. + karierowiczkay - ma za swoje, już rzecznikiem nie będzie, same zmiany Panie.... doskonale !
Haj
Haj 23.10.2018, 12:03
Niestety, przedstawiciel klanu Runowiczów znalazł się w radzie miasta, nie wiem kto gorszy, on czy ex-wiceburmistrz, jak ludzie mogą głosować na takich ludzi....
Góral
Góral 23.10.2018, 11:03
No i zdrajcy polegli. Klęska ekipy Masykowej.
Myk
Myk 23.10.2018, 08:43
W zasadzie można gratulować wygranej. To gratuluję, wygrałeś Pan z wyraźną przewagą, głosowanie 11 listopada to tylko formalność. Można myśleć o ułożeniu współpracy z radą. Na start jest 7 swoich radnych, 8 nieswoich, 4 pisowców i 2 elkowców. Do przewagi w radzie potrzeba 12, do spokojnych rządów i stabilnej władzy 15. Tak więc potrzeba jeszcze od 4 do 7 radnych. Oczywistym strzałem jest grupa Raka i niepewny Możejko. Ale dla drugiej strony też to jest oczywiste. Pan Rak może teraz rozsiąść się wygodnie i przyjmować poselstwa z darami i obietnicami. Ale tak sobie myślę, że lepsze stanowisko vice niż przewodniczącego ;)
Zgadłem? :)
Myk
Myk 23.10.2018, 14:33
O co toczy się gra, bo widzę jakieś łapki w dół przy poście. Nie piszę z pozycji krytykanta, ale raczej analizanta, choć elektorem Pana Andrzeja nie jestem. Aktualnie PIS wprowadził własne prawo do samorządu. Jeśli burmistrz nie uzyska absolutorium, to zostaje odwołany i wojewoda z PIS wyznacza komisarza. Jak myślicie, kto w takiej hipotetycznej sytuacji zostałby komisarzem Bielawy? Bo mi przychodzi na myśl nazwisko na Rrrrr...

Dlatego jest tak ważne mieć ok.15 radnych za sobą będąc burmistrzem o nazwisku na Hhhhhh.....
RAF
RAF 23.10.2018, 08:25
Bielawa potrzebuję zmian. Nowej twarzy i nowych pomysłów. Rynku pracy dla ludzi zdrowych oraz niepełnosprawnych. Nowych zakładów pracy, fabryk. Bo jak na razie to jest umieralnia, ludzie wyjeżdżają, lokale się zamykają,. Ludzie piją alkohol na potęgę, bo co tu robić, nic się nie dzieje w tym mieście.
aaa
aaa 23.10.2018, 06:33
Panie Pachura a gdzie wyniki z obwodów: 1, 2 , 4, 7, 8, 16, 18, 20, 21, 22??? To się nazywa manipulacja :)
AntyLyzwa
AntyLyzwa 23.10.2018, 07:13
Masz idiotko link do pełnych wyników wyborów, a tam widać, że Hordyj wszedzie wygrał. Nie siej fermentu.
Kms
Kms 22.10.2018, 19:54
W koncu.. mam nadzieje, ze lyzwa juz do urzedu nie wroci. Niegdy nie spotkalam sie z kims tak beznadziejnym, niekompetemtnym i antymlodziezowym jak on. Najchetniej wygnalby wszystkich ponizej 50 roku zycia z bielawy.
gil
gil 22.10.2018, 14:29
Panie Łyżwa! Na krótką metę opłaca się być nieprzyzwoitym, na dłuższą metę- nie. Czy Pan zrozumie coś z tej lekcji? Raczej wątpię......
Pl
Pl 22.10.2018, 11:50
Brawo Panie Andrzeju w koncu odejdzie ten ktory zasłużył
Julka
Julka 22.10.2018, 11:29
Super, że nie będzie Runowicza i jemu podobnych.
Anty Łyżew
Anty Łyżew 22.10.2018, 11:37
Dokładnie, Runowicz i el comendante SM pociągnęli Łyżwę na dno, a tacy miłośnicy kultury i sztuki, język poetycki nie jest im obcy wielokrotnie słyszałem :D
Kata Łyżwa.
Kata Łyżwa. 22.10.2018, 23:53
No I to jedyna zasługa Runowicza. Brawl elastic pana Runowicz!

Pozostałe