PRZED NAMI „FESTIWAL PODRÓŻNI” W ZĄBKOWICACH ŚL.

  • 28.08.2018, 21:04
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI „FESTIWAL PODRÓŻNI” W ZĄBKOWICACH ŚL.
Zapraszamy na kolejną, czwartą już edycję Festiwalu Podróżni. Idąc za podpowiedziami i sugestiami naszych stałych bywalców, nieco zmieniamy datę Festiwalu. Będzie cieplej, więc zmarzluchy nie będą narzekać na wczesno-czerwcową pogodę, a studenci nie wymówią się już sesją. Widzimy się już 31. sierpnia na ruinach zamku w Ząbkowicach Śląskich!

Jedyny taki klimatyczny festiwal od podróżników dla podróżników, czyli inicjatywa ludzi z ogromną pasją do odkrywania świata. PodRóżni – Festiwal o krok dalej powstał z zamiarem stworzenia forum wymiany doświadczeń pomiędzy tymi, którzy odwiedzili już najdalsze zakamarki naszej planety, a tymi, którzy swoją pierwszą z „podróży życia” mają jeszcze przed sobą. Podczas trzech dni imprezy Ruiny Zamku w Ząbkowicach Śląskich wypełnią się barwnymi historiami o odkrywaniu najodleglejszych krain, a w pozostałościach po zamkowych komnatach będzie można nabyć umiejętności niezbędnych każdemu globtrotterowi.

Festiwal skierowany jest do podróżników „wszelkiej maści” – każdy, kto ma do opowiedzenia jakąś ciekawą historie dotyczącą swoich podróży, może stać się naszym prelegentem, natomiast podróżników o ciekawych zdolnościach i umiejętnościach zapraszamy do grona naszych warsztatowców. Na wieczorne koncerty zapraszamy nietuzinkowych wykonawców, którzy swoją energią i talentem muzycznym wprowadzą nas w klimat bałkan, kultury latynoskiej, afrykańskich potańcówek … natomiast zaproszeni przez nas mistrzowie sztuki kulinarnej zadbają o podniebienia nawet najbardziej wybrednych podróżników. Natomiast po dniu pełnym wrażeń spragnieni klimatycznych doznań globtrotterzy będą mieli okazję powymieniać się doświadczeniami przy ognisku na polu namiotowym.

Tacy są właśnie PodRóżni – pełni pasji, chęci odkrywania i radości w tego, co robią.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe