KOLEJNE STARTY LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW NA TORZE

  • 23.04.2018, 08:11
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNE STARTY LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW NA TORZE
Zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów po raz kolejny brały udział w Pucharze Polski na torze kolarskim w Pruszkowie (17-19.04).

Pierwszego dnia zawodów Małgorzata Dąbrowska i Dorota Przęzak zajęły 6 miejsce w sprincie drużynowym. Kolejny dzień to zmagania w sprincie indywidualnym oraz omnium. W sprinterskich biegach Gosia była 7, Dorota 8, Sara Tonder 12, Wiktoria Zborowska 13, Marianna Kolinko 14. W omnium grupy B z dzierżoniowskiej kolarek najwyżej sklasyfikowane były Dorota Przęzak (3) i Małgosia Dąbrowska (6).

Ostatni dzień zmagań na torze został rozpoczęty od wyścigu indywidualnego na dochodzenie na dystansie 2000 metrów. 9 była Dorota, 16 Małgosia, 20 Marianna, 21 Sara, 22 Wiktoria. Keirin kobiet na 5 miejscu zakończyła Dąbrowska. Ostatnim startem był madison, gdzie para Dąbrowska-Przęzak ukończyły wyścig na 7 pozycji.

 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów - nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Foto-lab oraz partnerom medialnym : Telewizja Sudecka, Doba.pl, Tygodnik Dzierżoniowski, Wrocławska Gazeta Kolarska, Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy, Słowo Sportowe, naszosie.pl i ZetGold.

 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe