SEZON KOLARSKI ROZPOCZĘTY

  • 09.04.2018, 22:59 (aktualizacja 10.04.2018, 07:47)
  • Krzysztof Bachiński
SEZON KOLARSKI ROZPOCZĘTY
Monika Brzeźna i Paweł Franczak triumfowali w Sobótce w 31. Memoriale Romana Ręgorowicza - "Ślężańskim Mnichu" - który tradycyjnie rozpoczął sezon kolarski w Polsce.

Monika Brzeźna triumfowała razem z koleżankami z zespołu Martą Lach i Katarzyną Wilkos. Trzy zawodniczki ekipy Pawła Bentkowskiego i Pauliny Brzeźnej-Bentkowskiej rozegrały zmagania między sobą, na mecie w Sobótce meldując się ponad 3 minuty przed konkurencją.  Zawodniczki MAT Atom Deweloper, dały pokaz jazdy jak należy jeździć na wyścigu. Czwartą na mecie była koleżanka z drużyny Łucja Pietrzak a szóstą Nerlo Aurela też z MAT Atom Deweloper. Pełne wyniki (tutaj).

 

Krzysztof Bachiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe