UNIJNE MILIONY Z DWUP DO „WZIĘCIA” – RUSZYŁ MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY

  • 01.02.2018, 14:57
  • Telewizja Sudecka
UNIJNE MILIONY Z DWUP DO „WZIĘCIA” – RUSZYŁ MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY
Jak napisać projekt, gdzie znaleźć dofinansowanie, jak wziąć w nim udział. Odpowiedź na te i inne pytania – jeszcze łatwiej – znajdą mieszkańcy regionu. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy od lutego rusza z mobilnym punktem informacyjnym Akademii Inspiracji DWUP.

Wzmacniamy działanie DWUP i jego filii w regionie. Oprócz stałego punktu informacyjnego we Wrocławiu, będziemy wspierać zainteresowanych naszymi projektami i informować o funduszach unijnych również w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. To kolejny element rozwijania Akademii Inspiracji DWUP, w ramach której od lat organizujemy wyjazdowe spotkania w całym regionie – mówi Ewa Grzebieniak, dyrektor DWUP i dodaje. – A jest o co powalczyć, ponieważ w 2018 r. na rynek pracy przeznaczone zostaną 534 mln zł. Większość środków to fundusze unijne w dyspozycji DWUP. Wszystkim zainteresowanym chcemy pomóc w sięgnięciu po wsparcie. A to ma pomóc rozwiązywać konkretne problemy Dolnoślązaków.

W ramach Mobilnego punktu informacyjnego Akademii Inspiracji DWUP wszyscy zainteresowani będą mogli pozyskać informacje związane z aplikowaniem o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, którymi dysponuje DWUP. Udzielane będą również informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w projektach unijnych. A także szczegóły związane z warunkami, kryteriami i procedurami obowiązującymi przy przyznaniu dotacji.

Chcemy, by w jednym miejscu zarówno beneficjenci, jak i osoby uczestniczące w projektach uzyskały pełną informację – dodaje dyrektor Grzebieniak.

 

Pierwsze spotkania w ramach konsultacji:

  • DWUP Jelenia Góra

(ul. Wojska Polskiego 18, pok. 8)

5 lutego w godz. 8.00-15.00

 

  • DWUP Wałbrzych

(ul. Ogrodowa 5b, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pok. 4)

9 lutego w godz. 8.00-15.00

 

  • DWUP Legnica

(plac Słowiański 1, pok. 522)

15 lutego w godz. 8.00-15.00

 

  • DWUP Wrocław

(al. Armii Krajowej 54, pok. 100)

poniedziałek-piątek w godz. 7.30-15.30

 

Dodatkowe informacje tel. 71 39 74 111,  e-mail: [email protected]

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bezpłatne szkolenia
Bezpłatne szkolenia 21.06.2018, 19:23
Witam,
Jeśli chcecie przejść bezpłatne szkolenia.Zapraszam na www.szkolimyzadarmo.pl.
kontakt:573-295-670

Pozostałe