Niedziela, 13.10.2019

FORUM POLSKA-GRUZJA

  • 18.01.2018, 13:21
  • Telewizja Sudecka
FORUM POLSKA-GRUZJA
Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Polsko – Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa zapraszają do udziału w forum polsko-gruzińskim, poświęconemu możliwościom eksportu i inwestowania w Gruzji. Wydarzenie poprzedza misję gospodarczą dolnośląskich przedsiębiorców do Gruzji, która planowana jest na kwiecień br.

FORUM POLSKA- GRUZJA

WROCŁAW

23.01.2018 r. ( wtorek )

godz. 10.00 – 13.00

Inkubator Przedsiębiorczości DAWG sp. z o. o.

al. Kasztanowa 3a

 

Gościem honorowym forum będzie Ilia Darchiashvili, ambasador Gruzji w Polsce. Ofertę inwestycyjną i eksportową dla dolnośląskich przedsiębiorców przedstawi Natalia Topchishvili, radca handlowy Ambasady Republiki Gruzji w Rzeczypospolitej Polskiej. Potwierdzenia udziału w wydarzeniu prosimy przesyłać na adres: [email protected] ( z tytułem Gruzja).

Forum poprzedza misję gospodarczą przedsiębiorców do Gruzji, która odbędzie się w dniach 3 – 7. 04. 2018 r. W planie misji są konferencje gospodarcze oraz spotkania B2B w Batumi oraz Tbilisi. Do udziału w misji zapraszamy w szczególności przedsiębiorców reprezentujących sektory: maszynowy, chemiczny, farmaceutyczny, budowlany i turystyczny. Delegacji przewodniczyły będą Panie marszałek Iwona Krawczyk oraz Ewa Mańkowska.

 

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe