NARKOTYKI UKRYWAŁ W PUDEŁKU PO PROSZKU DO PRANIA

  • 12.01.2018, 11:17
  • Telewizja Sudecka
NARKOTYKI UKRYWAŁ W PUDEŁKU PO PROSZKU DO PRANIA
Policjanci z Kłodzka zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Środki odurzające w ilości blisko 900 porcji amfetaminy funkcjonariusze zabezpieczyli podczas przeszukania mieszkania podejrzanego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku prowadzonych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających.
Na podstawie posiadanych informacji o jednym z mieszkańców powiatu kłodzkiego, mogącym posiadać narkotyki, policjanci przeprowadzili kontrolę jego miejsca zamieszkania.

 

 

Podczas przeszukania mieszkania 54-latka funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Środki odurzające ukryte były w pudełku po proszku do prania. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę w ilości, z której można byłoby po podziale uzyskać blisko 900 porcji tego środka odurzającego.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Teraz podejrzanemu grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe