TRZECI ROK BEZ DOTACJI NA BIELAWSKIE DROGI

  • 03.01.2018, 08:19 (aktualizacja 03.01.2018, 08:53)
  • Telewizja Sudecka
TRZECI ROK BEZ DOTACJI NA BIELAWSKIE DROGI
O tym z pewnością nie przeczytają Państwo na oficjalnej stronie Bielawy ani w „Wiadomościach Bielawskich”.

Nikt nie pochwali się kolejną porażką i stratą milionowych dotacji. Tuż przed świętami na stronie internetowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu ukazała się zatwierdzona lista wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w 2018 r. z budżetu państwa w ramach programu wieloletniego pn. „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019”.

 

http://duw.pl/pl/urzad/programy/program-rozwoju-gminnej/2018/13912,Zatwierdzona-lista-wnioskow-zakwalifikowanych-do-dofinansowania-w-2018-r-z-budze.html

 

Mimo, że w Bielawie po raz kolejny aplikowano o te środki wniosek ponownie nie przeszedł nawet procedury formalnej. Z informacji jakie otrzymaliśmy z Urzędu Miasta wynika, że przez ostatnie trzy lata, gdyby wnioski zostały przygotowane prawidłowo, w mieście można byłoby uzyskać dofinansowanie w wysokości:

 

- w 2015 r. złożono wniosek o kwotę 3 mln zł dofinansowania

- w 2016 r. złożono wniosek o kwotę 3 mln zł dofinansowania

- w 2017 r. złożono wniosek o kwotę 2,8 mln zł. dofinansowania

 

 

W sumie przez ostatnie 3 lata tylko na same drogi można było pozyskać blisko 9 milionów złotych.

Miejmy nadzieję, że w ostatnim roku obowiązywania ww. programu uda się w końcu, przy czwartym podejściu, zdobyć dla Bielawy jakąś dotację.

 

Ocenę pozostawiamy już Państwu.

            

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HAHAHA
HAHAHA 05.01.2018, 14:12
Szczekaj Piotrze, szczekaj... tylko tyle możesz więc szczekaj do woli hahahahaha
Zgred
Zgred 05.01.2018, 12:18
Aniu brawa dla Ciebie
sss
sss 08.01.2018, 11:09
brawo widać klasę i inteligencję u tej osoby która tak wypisuje, zero klasy,dobrego wychowania i szacunku do innych ....tylko obraża i każe komuś szczekać.
wujek
wujek 05.01.2018, 12:41
Maniek jak nie masz klientów to posprzątaj a nie pierdoły wypisujesz z nudów
wuj
wuj 05.01.2018, 13:52
Brawo Aniu. A ty wujek bujaj się, zajmij się pracą.
?
? 04.01.2018, 19:59
To jak to ? Runowicz stracił 8,8 mln zł, a odwołali p. Greiner ?
SP10
SP10 04.01.2018, 17:29
Zrobią cięcia w oświacie i opiece społecznej i już będzie kasa na drogi czyli fajerwerki przedwyborcze :) Patrz budżet 2018 :)
SP7
SP7 04.01.2018, 18:21
Ponoć M.G. nie chciała się na to zgodzić i przez to poleciała ?
Andrzej
Andrzej 03.01.2018, 14:14
A kto pisał te wnioski ?
Runo? Czy ktoś mu podległy
f
f 03.01.2018, 20:53
BRAWO ANNO!!!
sssssssssssss
sssssssssssss 05.01.2018, 23:21
chyba miało być BROwo hehe
cv vc v
cv vc v 03.01.2018, 12:28
a po co wam w Biedawie kasa na drogi ponoc maja to zaorać tak kiedyś mówili
ddd
ddd 03.01.2018, 12:07
Ja mam tylko nadzieję, ża przy wyborach samorządowych mocno zastanowimy się kogo wybrać zarówno na burmistrza jak i na radnych, żeby nie było takiego rozczarowania jak teraz. Jedno wiem miastem powinni rządzić ludzie z odpowiednim wykształceniem( zarządzanie, ekonomia) nauczycielom już dziękujemy- nie spisali się.
Bielawa
Bielawa 03.01.2018, 13:38
Ależ ty się tymi wyborami martwisz. Oprócz grupki przebierających chudymi nóżkami za dorwaniem się do władzy zwykli mieszkańcy maja w doopie politykę
Ja
Ja 03.01.2018, 10:46
Będą wybory oj będą
ktoś
ktoś 03.01.2018, 09:56
Dzierżoniów też nie przeszedł oceny formalnej ale o tym cicho na sudeckiej
buuu
buuu 03.01.2018, 10:27
Ale nie trzeci raz zaliczył wtopę, a Bielawa już tradycyjnie w plecy.
fv
fv 03.01.2018, 20:56
jednak brakuje Anny, też pozyskuje miliony dla uzdrowiska
J.P
J.P 07.01.2018, 21:36
A Bielawa Plus. To istnieje jeszcze ?
Zaniepokojony
Zaniepokojony 04.01.2018, 09:12
Czy to już psychoza? może ta pani powinna zgłosić na policję, że jakiś psychopata ją śledzi?
basia
basia 03.01.2018, 22:01
prawda ANNO wróć,może cię z powrotem przyjmą
bielawianin