ZDERZENIE TRZECH AUT W PIŁAWIE DOLNEJ

  • 28.12.2017, 18:48 (aktualizacja 28.12.2017, 20:38)
  • Krzysztof Bachiński
ZDERZENIE TRZECH AUT W PIŁAWIE DOLNEJ
28 grudnia około godziny 14.00 na ulicy Głównej, przy skrzyżowaniu z drogą na Bielawę doszło do zderzenia trzech pojazdów. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Fiat, jadący w kierunku Dzierżoniowa, dojeżdżając do skrzyżowania zwolnił. Jadący za nim samochód dostawczy marki Scania już nie zdążył i wjechał w Fiata. Po zderzeniu zmienił tor jazdy i czołowo zderzył się z samochodem marki Peugeot.

Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu winnym kolizji jest kierowca samochodu dostawczego. Uszkodzenia samochodów były znaczne i wszystkie musiały odjechać na lawetach.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe