U PANA BOGA ZA PIECEM

  • 22.10.2017, 23:20 (aktualizacja 23.10.2017, 14:42)
  • Krzysztof Bachiński
U PANA BOGA ZA PIECEM
20 października 2017 roku o godz. 19:00 w schronisku "Pod Wieżycą" w Sobótce, odbył się koncert zespołu U PANA BOGA ZA PIECEM. Występ odbył się w ramach cyklu "POETYCKIE PIĄTKI POD WIEŻYCĄ"

20 października 2017 roku o godz. 19:00 w schronisku "Pod Wieżycą" w Sobótce, odbył się koncert zespołu U PANA BOGA ZA PIECEM. Występ odbył się w ramach cyklu "POETYCKIE PIĄTKI POD WIEŻYCĄ"
Zespół wokalno-instrumentalny wykonujący poezję śpiewaną, który o sobie mówi folkowy. Grupę  tworzy małżeństwo Sylwestra i Krystyny Szweda oraz kilka zaprzyjaźnionych osób. Zespół w swoim repertuarze ma również piosenki Boba Dylana w wersji polskiej, które adaptuje Sylwester Szwed. Dlatego słuchając zespół mamy wrażenie że te utwory znamy.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe