POŻAR NA PIASKOWEJ W DZIERŻONIOWIE

  • 14.10.2017, 22:40 (aktualizacja 14.10.2017, 23:09)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR NA PIASKOWEJ W DZIERŻONIOWIE
14 października około godziny 19:20 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o pożarze altanki na ogrodach działkowych, przy ulicy Piaskowej. Na miejsce zostały zadysponowana dwa zastępy z PSP oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Bielawy i Piskorzowa.

Po przyjeździe na teren Rodzinnych Ogródków Działkowych "Relaks" zastaliśmy mocno rozwinięty pożar altanki. Przystąpiliśmy do działań gaśniczych podając jeden prąd wody, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, przeszukaliśmy obiekt, nie stwierdziliśmy osób poszkodowanych. Przyczyną pożaru może być podpalenie lub zaprószenie ognia. Poinformował asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe