JUŻ NIEBAWEM VI SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017

  • 05.10.2017, 14:01 (aktualizacja 30.08.2019, 09:59)
  • Telewizja Sudecka
JUŻ NIEBAWEM VI SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017
Już 10 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju po raz VI odbędzie się uroczysta gala Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2017.

 

Już 10 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju po raz VI odbędzie się uroczysta gala Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2017, podczas której wręczone zostaną nagrody aż w sześciu kategoriach:

 

1. Najlepsza impreza promująca region.

2. Najlepsza firma odpowiedzialnego biznesu.

3. Najlepszy produkt turystyczny.

4. Najlepsza firma rodzinna.

5. oraz Najlepszy produkt lub usługa.

 

Szóstą kategorią, w której wręczymy statuetkę Sudeckiego Kryształu jest Osobowość Regionu, ale to za razem jedyna kategoria, w której oceny dokonują nasi widzowie za pośrednictwem systemu sms.

 

Sudeckie Kryształy to nie tylko Plebiscyt Gospodarczy, ale również wyjątkowe wydarzenie kulturalne.

 

Będzie przebojowo i z operowymi głosami. Szósta edycja  Plebiscytu Gospodarczego  Sudeckie Kryształy zapowiada się wyjątkowo i po raz kolejny na żywo dla wszystkich widzów Telewizji Sudeckiej zarówno w sieci telewizji Kablowej  Vectra S.A. oraz w Internecie. Oglądaj nas już 10 listopada w piątek o godz. 19.30. Szczegóły na naszej stronie tvsudecka.pl oraz sudeckiekrysztaly.pl

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe