POTRĄCENIE PIESZEGO NA ÓSEMCE W ŁAGIEWNIKACH

  • 16.09.2017, 23:35 (aktualizacja 17.09.2017, 09:39)
  • Krzysztof Bachiński
POTRĄCENIE PIESZEGO NA ÓSEMCE W ŁAGIEWNIKACH
16 września około godziny 13:30, podczas padającego deszczu, doszło do wypadku na "ósemce" w pobliżu marketu "Biedronka". Najprawdopodobniej kierujący samochodem marki Toyota, jadący w kierunku Wrocławia, potrącił mężczyznę.

Poszkodowany wymagał pomocy medycznej i został odwieziony na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Dokumentację ze zdarzenia sporządzała dzierżoniowska drogówka.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marek
marek 18.09.2017, 10:55
pokażcie jak teraz funkcjonuje pogotowie w dzierżoniowie. 999 odbiera tylko wrocław, czy nasi dyspozytorzy stracili pracę? pokażcie te tablety i jak to działa u nas, czy mamy się czego bać
Ewelina
Ewelina 17.09.2017, 20:46
Stoi się na tym przejściu kilka dobrych minut żeby przejść i jeśli jakiś tir się nie zatrzyma to nie ma co liczyć, że ktoś Cię przepuści, dlatego ludzie widząc samochód "jeszcze daleko" wchodzą na pasy, a samochody często nawet widząc z daleka pieszego już będącego na pasach nawet nie zwalniają... Nawet ostatnio zażartowałyśmy z koleżanką, że przejście po pasach grozi śmiercią, a tu proszę, już potrącenie...

Pozostałe