Niedziela, 22.09.2019

BIEG Z PRZESZKODAMI „KRATA”

  • 04.08.2017, 12:54
  • Telewizja Sudecka
BIEG Z PRZESZKODAMI „KRATA”
7 km polnymi drogami, po asfalcie i bruku, przez parki miejskie oraz rzeki będą musieli pokonać uczestnicy wrześniowego biegu z przeszkodami „KRATA”. Zainteresowany? Już teraz zadbaj o kondycję i zapisz się. Do końca sierpnia wpisowe kosztuje tylko 40 zł od osoby. Uwaga – to bieg tylko dla osób pełnoletnich.

Na pierwszą edycję biegu z przeszkodami „KRATA”, który odbędzie się 24 września, zapraszają Areszt Śledczy w Dzierżoniowie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa – Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie oraz dzierżoniowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 Start i meta zlokalizowane będą na terenie OSiR-u. Na trasie umieszczone zostaną przeszkody. Szczegółowy przebieg trasy można znaleźć pod adresem: www.biegkrata.pl/images/album/mapa.html#
Organizatorzy ograniczyli limit uczestników do 300 osób. Warto więc się pospieszyć. Wpisowe do końca sierpnia to 40 zł od osoby, do 23 września - 50 zł od osoby. W dniu biegu trzeba będzie zapłacić 60 zł od osoby.

Regulamin biegu oraz inne szczegółowe informacje dostępne sa na stronie www.biegkrata.pl.

Link do zapisów

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe