APIFORIUM – PRAWDZIWIE REGENERUJĄCY RELAKS

  • 28.06.2017, 16:46
  • Telewizja Sudecka
APIFORIUM – PRAWDZIWIE REGENERUJĄCY RELAKS
Dębowy Hotel I Event I SPA to jedyny obiekt hotelarsko-turystyczny w naszym regionie, który w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 otrzymał dofinansowanie do złożonego projektu na realizację zadania pod nazwą: „Innowacyjność procesowa i produktowa apiterapii w Hotelu Dębowym w Bielawie.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Te77
Te77 01.07.2017, 19:29
Tvsudecka to telewizja ryska? Zal *** sciska ze wladza sie zmienila? Co jest z wami.... ***ie we wlasne gniazdo i opluwacie obecna wladze pod byle pretekstem....
Ania
Ania 28.06.2017, 19:39
A to nie Runo pisał wniosek???
Brawa dla Dębowego
Brawa dla Dębowego 28.06.2017, 17:54
Łyżwa niech idzie na lekcję do Dębowego jak pozyskuje się środki unijne Runowicz też ma duże zaległości w nauce.
ekspert
ekspert 28.06.2017, 22:10
Środków dla przedsiębiorców jest tyle ze każdy kto złoży wniosek dostaje kasę. Wystarczy w tytule wpisać bełkot urzędniczy typu „Innowacyjność procesowa i produktowa apiterapii ..." i już są punkty za innowacyjność. Tylko jak to będzie wyglądało w rzeczywistości bo to tylko... hotel!!!??? I nie mylić ze środkami dla samorządów!!!
wesyr
wesyr 29.06.2017, 09:49
Ty już się popisałaś w pisaniu wniosków, przez Ciebie w Bielawie jest wielkie g... a i długi , więc idź w cholerę razem z resztą i nie wracaj
Ha ha ha
Ha ha ha 29.06.2017, 08:41
Dziwne, że tylko um bielawa ma problem z pozyskiwaniem środków
Info dla eksperta
Info dla eksperta 28.06.2017, 22:33
W ramach przedmiotowego konkursu alokacja wynosiła 12 975 025,00 EUR. Lista projektów ocenionych pozytywnie zawiera 210 pozycji, których łączna wartość dofinansowania wynosi 120.626.471,04 PLN, co stanowi 220,13 % przewidzianej na ten konkurs alokacji. W związku z powyższym projekty znajdujące się na Liście projektów, które spełniły kryteria wyboru do pozycji 81 włącznie otrzymają dofinansowanie. W związku z tym, że alokacja przewidziana na konkurs nie wystarcza na dofinansowanie wszystkich projektów, wnioski od pozycji nr 82 do 210, nie są rekomendowane do dofinansowania. Ponadto 104 wnioski nie spełniły kryteriów oceny formalnej, w związku z czym zostały odrzucone z dalszej oceny.

http://dip.dolnyslask.pl/skorz…
ekspert
ekspert 29.06.2017, 05:30
Ten co pisał wniosek wie że bełkot urzędniczy z innowacyjnością w tytule wygrywa... i jakoś dziwnie te obrazki przypominają budowle pomiędzy Leśną Szkołą a Budynkiem w Parku... tylko co te oczka wodne mają wspólnego z innowacyjnością???
A hoj!
A hoj! 29.06.2017, 13:15
Ekspercie od siedmiu boleści efekt sie liczy. Daj wskazówki UM jakiego bełkotu maja użyć ,żeby pozyskać środki ,a nie zadłużać miasto ,bo za chwile podatki pójdą w gore ,bo długi trzeba spłacać . A mało czasu kruca bomba ,a oni w głebokiej d...ie.

Pozostałe