ZLOT POJAZDÓW POŻARNICZYCH W JAŹWINIE

  • 10.06.2017, 22:36 (aktualizacja 10.06.2017, 23:03)
  • Krzysztof Bachiński
ZLOT POJAZDÓW POŻARNICZYCH W JAŹWINIE
10 czerwca odbył się III Zlot Pojazdów Pożarniczych. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w intencji strażaków, którą w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Jaźwinie odprawił kapelan OSP Jaźwina ks. prałat Stanisław Kucharski. Widowiskowy przejazd kolumny ponad 20 samochodów pożarniczych na sygnałach, przez miejscowość na boisko, był pierwszym punktem zlotu.

Przecięcie symbolicznej wstęgi przez Wójta Gminy Łagiewniki Janusza Szpota i Komendanta Powiatowego PSP w Dzierżoniowie st. bryg. Dariusza Kopę było sygnałem oficjalnego otwarcia Zlotu. Wielkim wyszkoleniem wykazała się Młodzieżowa Drużyna Pożarowa z Piskorzowa, demonstrując sztafetę.  

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe