Środa, 23.10.2019

BIELAWSKI „UKŁAD ZAMKNIĘTY”

  • 10.04.2017, 16:39
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSKI „UKŁAD ZAMKNIĘTY”
To co się dzieje na zasobach Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Bielawie przekracza jakiekolwiek zasady. Zygmunt Kaczmarski bez najmniejszych oporów traktuje mieszkańców jak zło konieczne, a spółkę gminną jak prywatny folwark. Nic dziwnego, że mieszkańcy w końcu nie wytrzymali i żądają odwołania prezesa. Warto przypomnieć, że Zygmunt Kaczmarski w porozumieniu z burmistrzem miasta wypowiedział umowę dzierżawy gruntu dla dwóch sklepów, które funkcjonują na tym terenie bielawskiego TBS-u już od 16 lat. Na dodatek radni będący w koalicji z burmistrzem Łyżwą odrzucili na sesji wniosek ponad 600 mieszkańców tego terenu i przegłosowali możliwość wypowiedzenia się w tym temacie właścicielom oraz pracownikom sklepów. Prezes Kaczmarski na sesji Rady Miejskiej niczym niewychowany nastolatek zachowywał się skandalicznie bucząc i komentując za każdym razem wypowiedzi radych składających wniosek.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zwykły człowiek kiedyś w potrzebie
Zwykły człowiek kiedyś w potrzebie 13.04.2017, 14:40
Hordyj się Jóż nachapał dajcie spokój z nim sam niech się wyliże i odpowie,a nie wciąga ludzi w swoje gierki.Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że się wypioł jak potrzebowaliśmy pomocy wsparcia i poparcia dzisiaj karma wróciła.
Ludzie na stawajcie za nim nie warto
olo
olo 11.04.2017, 17:33
Układ to się skończył w Bielawie jesienią 2015 i niektórzy do dziś mają ból ***.
Bolo
Bolo 11.04.2017, 21:39
Niektóre choroby jak np.schizofrenia nie objawiają się bólem kolego.
cierpliwy
cierpliwy 11.04.2017, 12:26
Faktycznie nie ma sensu nad tą "biedną władzą" się pastwić ,los zrobi to już niedługo za nas.
Bielawa
Bielawa 11.04.2017, 07:20
Panie Andrzeju jest takie coś jak KARMA która właśnie do Pana wróciła nie wydaje się Panu że dokładnie lustrzane odbicie z przed 4-6 lat
Karygodne.
Karygodne. 11.04.2017, 09:02
Przyszedł urzędnik do pracy i hejtuje. To teraz taka świecka tradycja w Bielawie. Runej powinien to wpisać do regulaminu urzędu
DGC
DGC 11.04.2017, 09:25
To samo miałam napisać, że właśnie urzędnicy wzięli się za oglądanie materiału na TV Sudeckiej i zaraz się posypią hejty.
DJ
DJ 11.04.2017, 00:30
Panie burmistrzu kochany (jak mawia wasz idol-szczerbaty POseł) ,ta przyboczna kreatura którą pan powołał na tak istotne dla miasta stanowisko zRujnuje do cna pana i tak nadszarpniętą już reputację.To co pan toleruje wraz z przybocznymi (bez)radnymi jest już żenujące.WSTYD w obliczu ościennych gmin.
Jan
Jan 10.04.2017, 20:54
W tym miescie zamiast wspierac przedsiebiorcow to sie ich zwalcza.
wielbiciel T.S.
wielbiciel T.S. 10.04.2017, 19:45
Parsknąłem śmiechem gdy z ust Pani Michalskiej usłyszałem słowa "o normalnej ludzkiej przyzwoitości"', dzisiaj mieszkańce Świdnicy. Szkoda że zakończył się plebiscyt Radiowej Trójki "Srebrne usta".
bielawianin
bielawianin 10.04.2017, 19:41
No nie ładnie Panie Kaczmarski nie ładnie tak ludzi wyrzucać na bruczek. Pewnie rozkaz przyszedł z góry a Pan tak posłusznie bez zastanowienia wykonał. Takie działania Pana zRUNOją to oczywiste.
Banda
Banda 10.04.2017, 22:41
Kaczmarski się jeszcze doigra. Powinien dostać z plaskacza za te swoje zachowanie. Kto on jest? Pytam się?
Sędzia
Sędzia 10.04.2017, 19:08
Panie Andrzeju niech Pan nie odpuszcza tej klice. Dwa lata a skrzywdzili tyle osób że powinien ich piorun z jasnego nieba pokarać i plagi zesłać. A oni jeszcze takich świątobliwych udają. Ich rodziny powinny się wstydzić takich bliskich. Wierzę że doczekają się rychłej kary za swoje działania bo na to w pełni zasługują.
olo
olo 11.04.2017, 18:36
A kogo skrzywdzili?
Trole
Trole 10.04.2017, 19:06
Zenada!!oby kadencja Lyzwy sie juz skaczyla.
Glos oddany na ta swite i b.zaluje decyzji.Dno
Widz
Widz 10.04.2017, 18:27
Bydlęcy odruch pana prezesa objawiający się buczeniem przy wniosku o głos p.Hordyja to objaw pomylenia sesji Rady Miasta z pastwiskiem.Panie Przewodniczacy RM, dla powagi tej instytucji bydło nie należy wpuszczać na salę obrad.
zniesmaczony
zniesmaczony 10.04.2017, 18:46
a co to Hordyj bożyszcze kto to jest właściwie - NIKT s***ił z Rysiem 16 lat Bielawie i tyle w tym temacie
Rzeźnik
Rzeźnik 10.04.2017, 18:43
jaka sytuacja Hordyj niech się weźmie do roboty a nie kwiczy
Mieszkaniec TBS
Mieszkaniec TBS 10.04.2017, 18:13
Panie Andrzeju Hordyj Panie Adamie Pachura proszę odpowiedzieć tylko na jedno pytanie czy Panowie macie po 2 mieszkania w TBSie połączone bez żadnych pozwoleń co grozi katastrofą budowlaną czy to prawda bo takie plotki chodzą - szybka odpowiedź TAK albo NIE
T5t
T5t 10.04.2017, 23:46
Ania daj już spokój ,twoje teksty są już żenujące.
hoho
hoho 10.04.2017, 21:22
http://bip.um.bielawa.pl/pl/bi…
ile mieszkań posiada Andrzej ?
Tuxb
Tuxb 10.04.2017, 23:47
A ile ty?
hoho
hoho 12.04.2017, 11:09
a ile mam mieć oczywiście że jedno
bielawianin
bielawianin 10.04.2017, 22:04
I to powód do tego, żeby zrobić wszystko, aby człowiek ten zlikwidował swoją działalność zabierając tym samym miejsca pracy pięciu innych osób? Zarządzaniem tym miastem do dno, a ludzie przy władzy to świnie!
Ggg
Ggg 10.04.2017, 23:49
Nie świnie ,to buraki.Oni nie przyszli po to aby coś dobrego zrobić,tylko po to aby zarobić
kabaret
kabaret 10.04.2017, 18:41
a co c mają odpowiedzieć hehe
xewt
xewt 10.04.2017, 18:03
To jedyni radni, którzy mają odwagę się odezwać reszta z Martunią na czele poszła się lansować do Teatru Robotniczego wraz z Łyżwą, BO TO AKURAT JEST WAŻNIEJSZE !!!
Anty sprawdzony zespół
Anty sprawdzony zespół 10.04.2017, 18:15
Radni którzy są w opozycji i płaczą za byłą władzą żałosne i nikt więcej nikt nie jest zainteresowany Panem Hordyjem co daliśmy mu do zrozumienia 2 lata temu
Zaskoczony
Zaskoczony 10.04.2017, 19:30
Wybory wyborami, ale takie zachowanie mściwe nie powinno miec miejsca. Jakim prawem pozbawia się ludzi pracy? W imię czego?
olo
olo 10.04.2017, 18:00
sklepy są hordyja?
Gghhkhg
Gghhkhg 10.04.2017, 23:51
Nie Łyżwy.Skończ już z tym hejtowaniem
olo
olo 11.04.2017, 17:34
Gdzie tu widzisz hejt? Zapytać nie można?
Bolo
Bolo 11.04.2017, 17:52
Pytać cię będzie prokurator.
olo
olo 11.04.2017, 21:07
kolego a Ciebie chyba psychiatra
ewa
ewa 10.04.2017, 18:33
prosze nie wypowiadac sie w imieniu mieszkancow miasta/to jest garstaka ludzi i rodzina pana Hordyja/
Adam
Adam 11.04.2017, 00:27
Ewcia słuchaj ze zrozumieniem. Nie w imieniu mieszkańców miasta,a w imieniu mieszkańców TBS-ów .
Bielawa
Bielawa 10.04.2017, 17:53
Na spotkaniu jak widać na filmie nowoczesnej Bielawy wypowiada się na temat TBS-u Leszek Stróżyk który ma dom koło intermarcha, Adam Pajda który mieszka na osiedlu Daria Michalska ma dom koło cegielni Radny Wojciechowski mieszka na osiedlu oraz Daniel Dubas który ma dom koło cegielni i jak był przez kilka lat prezesem TBSu nic nie zrobił aby polepszyć warunki mieszkaniowe - ja się pytam co Oni mają wspólnego z tą sprawą. Widać jak na dłoni że to sprawa polityczna i nabijanie sobie kapitału politycznego ale frekwencja nie dopisała więc widać że ludziom jest dobrze i w dup... mają chore akcje Pana Hordyja i Pachury miłego dnia życze
Bielawica
Bielawica 11.04.2017, 00:23
A ty co , w biurze meldunkowym pracujesz?
Tatko
Tatko 10.04.2017, 23:55
Ania,nie przeginaj.CBA też cię obserwuje.Jawor ,rodzinka Runa i Różycka też mogą już nie pomóc
Ps.czekam na pozew
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 10.04.2017, 18:00
Nie kopiuj durnych komentarzy
pantoflu
pantoflu 10.04.2017, 18:47
***j
Policzone godziny juz są
Policzone godziny juz są 10.04.2017, 17:42
Cała prawda pokazana, w końcu się ktoś odważył. Brawa dla Sudeckiej!!!
HEHE
HEHE 10.04.2017, 18:17
Policzyliśmy godziny 2 lata temu
Kaczmarski toi zły człowiek i mściwy !!
Kaczmarski toi zły człowiek i mściwy !! 10.04.2017, 17:35
Materiał ten dobrze obnaża układ Łyżwy z Runowiczem i Kaczmarskim. Pokazuje jakie to typy, a ludzie głosowali na Łyżwę, to przecież zły człowiek jest, a chodzi się modlić do kościoła, szlak mnie chce trafić, jak widzę tego człowieka
Wierny
Wierny 10.04.2017, 19:17
Łyżwa to dwulicowy człowiek jest, ale i tak sterowany przez Runowicza. Niechaj ich piekło pochłonie judaszy razem z ich pochlebcami i niechaj napietnowani zostaną jako że czyny ich haniebne i złe.
BWA
BWA 10.04.2017, 18:48
przecież 2 lata temu Kaczmarski był Hordyja jaki układ co ***...
CCC
CCC 11.04.2017, 12:32
to znaczy że potrafi się układać ze wszystkimi, jak chorągiewka, w zależności w którą stronę wieje.
AWB
AWB 11.04.2017, 00:17
Tym gorzej dla Kaczmarskiego, bo najbardziej obrzydliwe postaci to koniunktoraliści. Ludzie którzy układają sie w zależności od istniejącego układu. Taki to układ BWA. Czasami warto włączyć myślenie.
POpata
POpata 10.04.2017, 17:28
Ale okazja do hejtu dla runopachołków. Będzie się działo!!!
BWA
BWA 10.04.2017, 18:48
buj się suko
Żenujące
Żenujące 10.04.2017, 17:17
Teraz włodarze powinni się wstydzić za to co się dzieje w mieście.

Pozostałe