AKCJA RATUNKOWA W DZIERŻONIOWIE

  • 21.03.2017, 15:21 (aktualizacja 21.03.2017, 16:30)
  • Krzysztof Bachiński
AKCJA RATUNKOWA W DZIERŻONIOWIE
21 marca o godzinie 11:49 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie z pogotowia ratunkowego o osobie, która zasłabła i znajduje się na rusztowaniu remontowanego budynku, przy ulicy 11 Listopada.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i wóz operacyjny w celu podjęcia ewakuacji poszkodowanej osoby z wysokości około 5 metrów w bezpieczne miejsce. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy pogotowiu ratunkowemu, umieszczeniu poszkodowanego na desce ortopedycznej w koszu ewakuacyjnym i sprowadzeniu jej za pomocą drabiny do karetki - poinformował: mł. kpt. Bartłomiej Zarzycki, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Dzierżoniowie

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe