ROZMOWA Z PIOTREM KOŃCEM

  • 15.02.2017, 14:08
  • Telewizja Sudecka
ROZMOWA Z PIOTREM KOŃCEM
Kolejnym gościem w naszym studio jest Piotr Koniec, jeden z inicjatorów obywatelskiej akcji w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Bielawie.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (115)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ale jaja
ale jaja 18.02.2017, 15:02
Jajogłowi??? zobaczcie sami czy to nie jajka?
Xxx
Xxx 18.02.2017, 15:00
Chuliganów się boją a spokojnych zakrzyczą
Jadwiga
Jadwiga 18.02.2017, 07:54
Czy w Bielawie bardziej dba się o chuliganów niż spokojnych ludzi? wygląda na to że tak
ewf
ewf 17.02.2017, 15:59
HAHA własnie komendant sprawę z Sudecką przegrał!!!
 mm
mm 17.02.2017, 16:10
jaki werdykt?ile musi zapłacić ?teraz Adam powinien jego podać za bezpodstawne oskarżenia :-)
daniello
daniello 17.02.2017, 14:23
Inicjatywa super. Jak człowiek nic nie robi to źle, a jak chce coś zrobić to jeszcze gorzej. Później za dwa lata napiszecie, że Koniec nic nie zrobił i śmie na radnego startować. Kogo Wy się boicie? Mieszkańcy Wam przynoszą gotową uchwalę, nic tylko głosować i zlikwidować jak jest okazja. Drugiej już nie będzie. Samych Was stać nie było, żeby jako radni taka uchwałę przygotować to inni zrobili to za Was. Tylko później nie płaczcie jak Was suweren nie wybierze na kolejną kadencję. Popytajcie swoich wyborców co o tym sądzą to Wam prawdę powiedzą. Jeden Możejko co miał odwagę inicjatywę podpisać. I zobaczycie, że źle na tym nie wyjdzie... w przeciwieństwie do Was jeśli się mieszkańcom sprzeciwicie...
rozbawiony
rozbawiony 17.02.2017, 15:20
Ten komentarz pięknie was demaskuje. Cel - mandat radnego za 2 lata. Kto z nami trzyma ten nie pożałuje czyli jedni kolesie wymienią drugich kolesi. Nie mydl oczu dobrem mieszkańców bo pusty śmiech ogarnia
mmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmm 17.02.2017, 14:43
To jest straszenie i potwierdzenie, że za poparcie was będzie nagroda. Czyli Możejko ma coś obiecane? A poza tym jak Koniec chce być aktywny to niech najpierw coś zbuduje bo likwidować każdy głupi potrafi
daniello
daniello 17.02.2017, 15:03
Proszę Cię... jakie straszenie. I tak wiadomo, że większość radnych ma powiązania z urzędem i zagłosuje przeciwko tej uchwale. Możejko nie ma nic obiecane, ale on przynajmniej zna swoich mieszkańców, rozmawia z nimi i jak może to im pomaga. Pytanie tylko, czy radnym zależy na dobru mieszkańców i miasta, czy na własnych osobistych interesach??? Dlatego ta inicjatywa jest super, bo ludzie zobaczą kto się z ich zdaniem liczy, a kto nie.
mmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmm 17.02.2017, 13:35
Ania,bo sobie paznokcie zniszczysz od tej klawiatury.
strach się bać
strach się bać 17.02.2017, 10:26
Takich ludzi jak Koniec trzeba się wystrzegać. Do czego oni są zdolni jak coś pójdzie nie po ich myśli? po trupach do celu? nie można mieć innego zdania? Przecież wiadomo, że nie chodzi o straż miejską, wykorzystują ją żeby osiągnąć cel dla wąskiej grupki!
Dosyć tego!!!
Dosyć tego!!! 17.02.2017, 09:41
Straż jest potrzebna! Świdnica, Dzierżoniów, Ząbkowice to najbliższe przykłady! Ale tam nie ma takich awanturników i tv emocjonalnie związanej z przegranymi. Zwykli ludzie są za utrzymaniem straży ale nikt nie chce uczestniczyć w tym cyrku dlatego słychać tylko pieniaczy. Wstyd!!!
oburzony
oburzony 17.02.2017, 10:34
To jak potrzebna to na nią płać, bo ja nie mam zamiaru...
Bielawa
Bielawa 17.02.2017, 11:06
to się wyprowadź nikt nie będzie za tobą płakał
asdf
asdf 17.02.2017, 14:13
Sam się wyprowadź. 73% mieszkańców opowiedziało się za likwidacją, więc szanuj głos innych...
Marian
Marian 17.02.2017, 08:54
A jak zagłosuje radny Tkacz jego dziewczyna podobno pracuje w S.M
cwks
cwks 17.02.2017, 07:39
Brawo Piotrek. I tak większość mieszkańców chce likwidacji Straży, więc rób swoje. Sama prawdę powiedziałeś, dlatego tak ich to boli.
Bielawa
Bielawa 17.02.2017, 07:58
A po likwidacji co??? firma ochroniarska??? ok, to poproszę o szczegółowy kosztorys bo bezpieczeństwo moich dzieci i moje nie ma ceny. A jak wy sobie wymyśliliście idiotyzm to chcę wiedzieć ile będzie kosztował zamiennik za Straż Miejską
likwidacja
likwidacja 17.02.2017, 08:10
Policja jest od pilnowania porządku, a nie jakaś Straż. Oni to sobie co najwyżej mogą mandat wystawić za złe parkowanie albo za psia kupę na trawniku. W nocy nie pracują, w weekendy nie pracują, czyli wtedy kiedy jest najbardziej niebezpiecznie. Broni nie mają, poważania u obywatela tym bardziej. Jak część z tych pieniędzy przeznaczy się na dobry monitoring i dodatkowe patrole to krzywdy Twoje dzieci nie będą miały. Choćby nawet i 200 strażników było w tym mieście to i tak przestępczość zawsze będzie. Zrozum w końcu, że bezpieczeństwo Twoich dzieci nie zależy w głównym stopniu od Straży. Można nauczyć dzieci przechodzić przez pasy, naprawdę nie trzeba ustawiać strażnika przy każdej zebrze.
POINFORMOWANY
POINFORMOWANY 17.02.2017, 11:21
ZA DZIAŁANIA MUNICYPALNE POLICJI TRZEBA BĘDZIE DOPŁACIĆ Z KASY MIEJSKIEJ. ..... http://e-czytelnia.abrys.pl/pr…
ccccc
ccccc 17.02.2017, 07:35
Koniec jak ty nisko upadłeś
tadeusz
tadeusz 17.02.2017, 06:02
Wywiad dotyczy likwidacji straży. Z chęcią go obejrzałam.Też jest zwolennikiem likwidacji tej formacji, zwłaszcza w takim składzie
 tadeusz
tadeusz 17.02.2017, 06:08
Obejrzałem
Marek Kaźmierczak
Marek Kaźmierczak 16.02.2017, 23:17
A tak czytam sobie te wasze piepr....one wypociny i doszedłem do wniosku ze macie nie po kolei w mózgach albo w tych styropianach które nosicie zamiast mózgu,ktoś robi propagandę, że ktoś odszedł z Bielawy Plus. I co ma to zmienic. Nawet nie macie jaj żeby podpisac się kto pisze takie brednie,bo pewnie styropian w porę nie zadziałał. A tak na marginesie,,,moja żona zrezygnowała z funkcji skarbnika i widzę tutaj jakąś nagonkę na jej osobę,,,więc nie życzę sobie podtekstów pisanych w jej kierunku,,,bo nie pisała co gwarantuje , p***,,ych tekstów w tym wywiadzie. dlatego w prosty i logiczny sposób co nie które osoby proszę uruchomic swój styropian i nie oczerniac innych jeżeli sami nie jesteście czyści...Dziękuję...
slawek
slawek 17.02.2017, 11:02
Siwy znowu się naje....ś? a gdzie ty tu Kaśke widzisz??? coś ci sie popier......o
Xxx
Xxx 17.02.2017, 14:49
Bierz po pół bo za mocne !!!
Xxx
Xxx 17.02.2017, 14:16
A ty co cpasz ze tak piszesz anonimowy madralo....
M.
M. 17.02.2017, 09:20
Marek, Bielawa to nie Warszawa i tu się wszyscy znają. Zapomniałeś jak pewien radny gnoił twoją rodzinę? zapomniałeś małpę, jak potraktowali....? teraz jesteś taki mądry bo masz parę groszy? ludzie swoje wiedzą i powtarzają co pier....sz i tylko wy macie zaniki pamięci ale to chyba przez ten styropian
kamil
kamil 17.02.2017, 07:55
Kolego czytałem co napisałeś i bez wątpienia twój styropian nie działa. Czytałem dwa razy i ni ch..a nie kumam o co ci chodzi. Kim wy jesteście żeby się spinać? ***, następni uciśnieni zbawcy narodu
Mirosław
Mirosław 17.02.2017, 07:46
Znam pańską żonę to społecznik.Sympatyczna osoba pozdrawiam serdecznie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.02.2017, 22:21
Do tej nagonki walnie przyczynił się też radny Możejko. Pół miasta wysłuchiwało kalumnii rzucanych na tych Państwa i stowarzyszenie Bielawa Plus. Już dawno powinna nim się zająć Komisja Etyki Rady Miasta Bielawa.
Jacek
Jacek 16.02.2017, 21:13
Wewnętrzne porachunki jedni drugich przekrecili i na odwrót wojna polityczna ludźmi ani pana ani tego państwa nie widzę u władzy ludzie ogarnijcie się....skąd ta jadowitosc
A może każdy pujdzie swoją drogą i wkoncu realne bez profitów zdrobi cos dla społeczeństwa
Ewa
Ewa 16.02.2017, 21:23
Zgadzam się, manipulacja żeby wciągnąć ludzi w prywatne porachunki. Tym bardziej że atak na państwa Nowak jest jednostronny i nie ma żadnych podstaw merytorycznych. Ubliżanie kobiecie jest poniżej godności, tym bardziej, że p. Ania nie odpowiada jednoosobowo za cokolwiek. Robi swoje i dobrze. Czerwona kartka dla Piotra Końca, tym razem przegięliście prowincjonalni politykierzy
brak manipulacji
brak manipulacji 17.02.2017, 07:49
Nikt nikomu nie ubliża! Hejtowanie to obrażanie kogoś poprzez pisanie kłamliwych i nieprawdziwych oszczerstw. A tutaj tego nie ma!

- czy ta pani przegrała w wyborach do RM z panem Wojciechowskim? Przegrała, więc prawda
- czy Bielawa straciła miliony z dotacji przez błednie wypełnione wnioski? Straciła, więc prawda
- czy radny Możejko i wraz z nim sporo osób odeszło z Bielawy Plus? Odeszli, więc znów prawda

Z tego co tu czytam to raczej pan Koniec jest atakowany i obrażany za inicjatywę obywatelską, której "śmiał' się dopuścić. No niestety tak to już jest jak się wchodzi do polityki. Co do tej pani to tak łatwo, fajnie i przyjemnie było krytykować byłego burmistrza i poprzednią władzę kiedy się o tej władzy marzyło. To teraz ludzie rozliczają i nie ma się co dziwić ich emocjom.
Doświadczony samorządowiec
Doświadczony samorządowiec 17.02.2017, 08:31
1. Kandydatów do Rady Miasta było kilkuset. Pani Nowak uzyskała bardzo dobry wynik w swoim okręgu (biorąc pod uwagę siedmiometrowe bilbordy Wojciechowskiego hehe) a tylko Ona jest na tapecie.
2. Z rządów Dźwiniela niezadowolonych było kilka tysięcy mieszkańców i głośno o tym mówiło ale tylko Ona jest na tapecie
3. Dofinansowanie do dróg wojewódzkich dostają tuzy! Łyżwa jako początkujący burmistrz nie miał siły przebicia jak dziesiątki innych burmistrzów ale to p. Nowak jest oskarżana. Zresztą UM nie ukrywał, że wniosek przygotowywała firma Efficon a nie p. Nowak, która w tym czasie była na bezpłatnym urlopie ze względu na chorobę Ojca.
3. Wiem, że radny Możejko został wyrzucony z Bielawy Plus za działania niezgodne ze statutem uchwałą Zarządu. Odeszła jego liczna rodzina solidaryzując się z Możejką

Reasumując, to co jest uprawiane na tym portalu jest czarnym hejtem bo jak wyżej zauważyłeś człowieku: Hejtowanie to obrażanie kogoś poprzez pisanie kłamliwych i nieprawdziwych oszczerstw.
bzdury
bzdury 17.02.2017, 09:02
Kilkuset kandydatów??? Może kilka tysięcy??? dokładnie było 85 chętnych na 21 miejsc. Czarny pijar to własnie ta pani z obecnymi politykami za pomocą gazetki swojego męża uprawiała, żeby byłego burmistrza odsunąć od władzy. Możejko wyrzucony? Pierwsze słyszę... wiceprzewodniczący wyrzucony, a to ci dopiero afera! Ci niezadowoleni wybierali Dźwiniela przez 16 lat, a ta władza dopiero 2 lata rządzi , a już się tak pewnie czuje. Dofinansowanie dostają tuzy? Wow to wynika z tego, że obecna władza poprzednim tuzom do pięt nie dorasta. Co za bzdury!!! Może za jakieś 5 lat się nad nami zlitują i coś nam jednak dadzą. Mówimy o pierwszym wniosku, który ta pani przygotowywała. Firma tez się nie popisała, to fakt. Ale fajnie teraz zrzucać winę na innych. Mnie to nie interesuje, jako mieszkaniec tego miasta mam prawo wymagać, aby osoba, która żyje z moich podatków należycie wywiązywała się ze swoich obowiązków! Fakty są takie, że kasy nie ma i winnego nie ma. A karawana jedzie dalej...
antydźwinielowiec
antydźwinielowiec 17.02.2017, 09:07
Dźwinielowcu, zrozum że przegraliście wybory i czas się z tym pogodzić. Nie macie honoru za grosz ale to przez to, że przez 16 lat tak przyrośliście do stołków, że oderwanie bardzo boli
bzdury
bzdury 17.02.2017, 09:14
Nie jestem Dźwinielowcem, tylko zwykłym mieszkańcem. Zmiana była potrzebna, tylko jak się kogoś non stop krytykowało to trzeba udowodnić, ze się jest lepszym, a nie robić błąd za błędem. A jak się coś nie uda to trzeba to wziąć na klatę, a nie oskarżać bez przerwy Dźwinielowców. Oni akurat pieniądze z wniosków bez zarzutów pozyskiwali!
antydźwinielowiec
antydźwinielowiec 17.02.2017, 09:24
A wiesz ile ich wniosków przepadło zanim cokolwiek pozyskali? Nie wiesz bo sudecka takie wpadki chowała pod dywan. Kiedyś na sesji było pokazane ile było wniosków złożonych przez pierwsze dwa lata i ile dostało dofinansowanie. Więc skończ tą propagandę bo rzygać się chce na to wychwalanie Dźwiniela
wojko
wojko 17.02.2017, 10:32
Propagandę sukcesu to obecna władza uprawia!!!
Ela
Ela 17.02.2017, 11:04
I bardzo dobrze, dużo dobrego robią i trzeba się chwalić bo to nasze miasto i cieszy że zmienia się na lepsze
E.W
E.W 16.02.2017, 21:03
Poza wulgarnym hejtem na p. Nowak nie ma w tych komentarzach nic ciekawego podobnie jak w wywiadzie z p. Końcem. Niski poziom, zajadłość i prywatne porachunki. Tyle w podsumowaniu
Adrian
Adrian 16.02.2017, 20:17
Tylko damski bokser będzie anonimowo pisał chamskie komentarze o kobiecie. Miałem przyjemność współpracować z panią Anią i te paszkwile to bzdura
persona non grata
persona non grata 16.02.2017, 18:53
A co to za persona ten Piotr Koniec???
 marcin
marcin 16.02.2017, 19:31
Konkretny facet. Mówi prawdę. Popieram
e.